היום בו התחלתי קורס סקיפרים היה יום גורלי עבורי כך מסתמן, זה למעשה היה יום שעיצב את העתיד שלי, שגרם לי להבין מה אני רוצה לעשות בחיים ואפילו שידך לי אהבה מיוחדת, את אהבתי לים כולם כבר מכירים וכבר סיפרתי על זה רבות, אבל איך אהבה לים יכולה לחבר בן אנשים על זה אני רוצה לספר לכם היום.

מעשה שהיה כך היה :

כאשר התחלנו קורס סקיפרים, נכנסנו לכיתה ללימודים עיוניים, כל אחד תפס את מקומו, אני ישבתי באקראי בשורה השנייה ליד חבר, היא ישבה בשורה הראשונה, לא היה בננו שום הכרות קודמת או חיבור מיוחד למעט מבטים חטופים, ככול שהתקדם הקורס שילבנו גם קורסים מעשיים בהם היינו יוצאים לתרגולים בים. תרגלנו את מה שלמדנו בכיתה… מפרשים, חבלים, היגוי ושייט מעשי.

מכיוון שרציתי להצליח והייתי מרוכז בפעולותיי, השרתי על הצוות ביטחון עצמי ופעלתי כאילו נולדתי שייט ותיק, שמתי לב איך כולם מביטים בי ומנסים לחקות אותי, מה שבטוח עדיין לא הבחנתי במבטים שלה, אך הייתה אנרגיה כזו באוויר כאילו גורם נוסף נמצא באזור, לא קרה לכם בעבר שהייתם במקום מסוים  והרגשתם שאתם לא לבד ?? כך חשתי !!!

לקראת סיום הקורס ולפני המבחנים המעשיים יצאנו לים לשיוט מסכם, היה מזג אוויר סגרירי אך  מתאים להפליא לשייט עם מפרשים, הרוח הייתה 20 קשרים, כולם כמובן ידעו את מיקומם וכל אחד ידע מה תפקידו בצוות. כאשר הגיע תורי להיות הקפטן בתרגול הבא, כאילו משהו השתנה, ענן שחור התקדם לעברינו, הרוח עלתה ל 30 קשרים וגלים התחילו להתנפץ לנוכח החרטום בעודם מעיפים עלינו נתזים וספרי של מים מלוחים.

מיד לקחתי פיקוד ואחריות על הצוות, צמצמנו מפרשים ואיך שביצעתי סיבוב בכדי לחזור למרינה הבחנתי במבט שלה, מבטינו הצטלבו לכמה שניות והיה שם משהו שונה ומיוחד, צמרמורת אחזה בגופי וזה לא היה בגלל הרטיבות או מזג האוויר, חשתי באנרגיה שממלאת אותי, הבחנתי במבטה שכאילו אומר אני רואה אותך, אני בוטחת בך, אתה מושך אותי ואתה מעניין אותי, זו הייתה הפלגת תרגול, לא שייט רומנטי, אך לאמור את האמת חשתי רומנטיקה באוויר כמו שלא חשתי מעולם, חשתי אוהב, חשתי נאהב.

הגענו למרינה שם הושטתי לה יד כדי לרדת לרציף, ברגע זה כבר הייתי בטוח !!!

חשמל סטטי כאילו עבר במגע שלה, בהמשך כבר סעדנו ביחד ארוחת ערב, כבר לאחר שישה חודשים  תכננתי הצעת נישואין ומכאן החלה מערכת יחסים רומנטית שנמשכת שנים, אנחנו כבר שלוש עשרה שנים יחדיו עם שני צאצאים יפיפיים.

כן… קורס סקיפרים ואהבה לים יכולה לעצב לכם את העתיד, לחבר בן אנשים וליצור אהבה מסרטים.