אטרקציה בים מיוחדת במינה,

שייט ביאכטה כל ימות השנה,

אם אתם משפחה או רק בשניים,

בואו להתפנק,לשוט על פני מים,

אטרקציה שנשלב בה משקאות ונשנושים,

נרד למים,יחד עם אבוב אתם גולשים,

לנועזים שביניכם ולאוהבי הים,

נצרף אטרקציה של אופנועי ים,

בואו לשוט בים,עם מוטי להפליג,

אטרקציה יחודית,את המתח פה נפיג..

השירות ניתן במרינה הרצליה

נשמח לעזור וליעץ בטלפון 054-47-87-100

אטרקציה בים… בשבילנו היאכטונרים הדבר האמיתי הוא,

שייט – הפלגות,אם שייט אז עדיף שייט מפרשים,בשייט זה אנו השייטים מביאים את היאכטה אל קצה גבול היכולת שלה מבחינת מהירות בעזרת הרוח,(במסגרת הבטיחות כמובן).

כבר הפלגתי בעבר הפלגות ארוכות בעזרת מפרשים,גם חציתי את האוקיינוס ההודי אפשר לאמור רק בעזרת מפרשים,(מפעילים מנוע רק על מנת לטעון מצברים),זו אטרקציה בים אמיתית,אתה נמצא כל הזמן במתח בריא ואם מצב הים מאפשר זאת,יש אפשרות להוריד מתח ולהשתעשע במגוון פעילויות כמו,דייג,גרירה מירכתי היאכטה ועוד.

אטרקציות בים יש הרבה,כל אחד ותחום העניין שלו,כל אחד ומה שהוא אוהב,ננסה לפרט בהמשך…

להלן פירוט מספר אטרקציות בים

סקי מים – אטרקציה זו דורשת מיומנות יחד עם כושר גופני טוב,לאחר שלמדתם את הפרינציפ,אתם כבר על המים,ההרגשה עילאית,עם הרבה אדרנלין אתם מרחפים על פני המים.

אבובים – גרירה על גבי אבוב במצב שכיבה מאחורי סירה מהירה,מוטחים מצד לצד עם הרבה קפיצות ביציאה או כניסה מן השובל של הסירה.

בננה – בדומה לאבוב אבל כאן אתם במצב ישיבה,דוהרים על גבי גליל דמוי בננה שנגרר מאחורי כלי שייט מהיר,אפשרי גם לקבוצות עד שמונה איש.

מצנח – אל סירה מיוחדת בעלת רמפה,נקשר כבל מצנח הים,אתם נמצאים על גבי הרמפה,נקשרים למצנח ומאובטחים,בעזרת מנגנון משיכה והרמה אתם מורמים אל על והסירה בתנועה מתמדת.

צלילה – אטרקציה המשלבת רוגע,שלווה ויופי של טבע,מי על ידי מסיכות ושנורקלים,מי בצלילת מכשירים,מהמם באזורי ריפים עם דגה עשירה,יופי של טבע ונוף תת ימי.

קיאק – לכל מי שרוצה לעשות כושר גופני ולמי שיש כושר גופני,דרך מצוינת להיות קרוב למים,אני מכיר כמה כאלו ששטו בעזרת קיאק מקפריסין לישראל,הייתי שם,מרגש,אבל טירוף.

אופנוע ים – אטרקציה מטריפה לאוהבי מהירויות,וירטואוזיות על המים,ניתן לצרף אטרקציה זו בכל הפלגה,אופנוע צמוד שייקח אתכם,בבודדים,או זוגות לטירוף חושים עם הרבה אדרנלין.

גלישת גלים – אטרקציה מיוחדת לבעלי כושר ולאנשים סבלנים,ניתנת לביצוע אך ורק במזג אוויר מיוחד,כאשר יש גלים מה שנקרא,מי שמבין יודע ומכיר את התקופות.


גלישת רוח – ניתנת לביצוע כאשר יש רוח,יש צורך הכרחי ללמוד לשלוט בגלשן לפני היציאה לים,יש אפשרות ללמוד במתקן על החוף,לאחר רכישת מיומנות לצאת לים.


היאכטה של מוטי מאפשרת לכם בזמן הפלגות לבצע אחת מהאטרקציות בתאום מראש,כמובן רק אם מצב הים מאפשר זאת בצורה בטוחה וללא לקיחת סיכון.

תיהנו !!!

לייעוץ חינם פרטים והזמנות – 054-47-87-100