דרך מקורית לבילוי בשניים

זוגות רבים שעמלים למחייתם יום יום מחפשים דרך מקורית ומיוחדת במינה לבילוי רומנטי, חישבו על דרך יצירתית ביותר ובואו לשייט רומנטי על יאכטה. יש אנשים שבילוי רומנטי בשבילם זה יציאה לפאב ללגום כמה משקאות, יש כאלו שיצאו למסעדה אינטימית, יש כאלו שיצאו במחולות, ישנם יצאו למלון או צימר רומנטי, אך כאן אנו ממליצים לכם בילוי רומנטי על יאכטה בשייט אל עבר האופק.

מדוע בילוי רומנטי על יאכטה זה מקורי?

בילוי רומנטי על יאכטה זהו למעשה לא דבר שיגרתי, רק השקט והרוגע שהטבע מעניק לכם יגרום מיד לאווירה רומנטית, אתם שרועים על גבי מזרנים מפנקים בחרטומה של היאכטה, ביד אחת כוסית של יין וביד האחרת אתם אוחזים אחד את השנייה, מביטים אל עבר האופק בזמן שהשמש יורדת מערבה ומוסיקה חרישית ורומנטית מנגנת ברקע, צוות היאכטה מפנק אתכם במיני חטיפים ואתם שקועים באהבה ללא גבולות.

יש באפשרותכם לחוות עוד דברים לא שיגרתים כמו, ירידה למים לשחייה בלב ים ולהיגרר על גבי אבוב מאחורי היאכטה ללא תוספת תשלום, אך בנוסף תוכלו ליהנות מארוחה רומנטית ולנועזים שבניכם יש אפשרות לקבל עיסוי ממעסה בכירה.

בילוי רומנטי על יאכטה עוד אפשרויות…

בילו על יאכטה כיום מאוד נפוץ לא רק כבילוי רומנטי, ניתן להשכיר את היאכטה ליום הולדת מפתיעה לבן או בת הזוג, לציון יום נישואין, מסיבת הפתעה, הצעת נישואין מיוחדת במינה, בה מתנוסס אל על מפרש מהודר עליו רשומות באותיות

של קידוש לבנה ההצהרות של הגבר לגבי זוגתו לעתיד ועל כוונותיו.

לפרטים והזמנות – 054-47-87-100

OLYMPUS DIGITAL CAMERA