דמיינו את הבילוי הרומנטי ביותר בעיניכם: אין שום הפרעות מסביב רק אתם ואהוב ליבכם או אהובתכם, מסביב מוזיקה מעולה או רחשי הטבע, אתם שותים שמפניה מעולה או יין טוב ומרגישים את פעימות הלב זה של זו. את כל הדברים האלו תוכלו למצוא בבילוי הרומנטי האולטמטיבי של הפלגה זוגית על יאכטה.

רומנטיקה בחיי היום יום

כדי לחזק את הזוגיות וכדי לשמר זוגיות לאורך שנים ארוכות כדאי מאוד להשקיע בבני הזוג שלנו. בילויים רומנטיים משותפים וחלומיים ללא ספק יכולים לעשות את העבודה ולעזור מאוד לזוגיות. צימר רומנטי שמתרחש על המים ביאכטה או הפלגה זוגית על יאכטה הוא בילוי רומנטי מעולה שיעזור לכך.

להרגיש עם כל החושים

אחד היתרונות הגדולים ביותר של בילוי משותף יחד בהפלגה זוגית על יאכטה הוא העובדה שכל החושים עובדים בה במרץ. חוש השמיעה שומע את רחש הגלים או מוזיקה נעימה שמשמיעים על הסיפון, חוש הטעם מרגיש את היין והאוכל הטעים שעל הסיפון, חוש המישוש מרגיש את הבריזה,חוש הריח מריח את ריח הים המשכר וחוש הראיה כמובן מאפשר לנו לצפות בשקיעות מהממות ובנוף ימי מרהיב עין,בהתחשב שבים כל דקה אנו חוזים באירוע שונה או בתופעה ייחודית,מה נותר אם כך…להפעיל את כל חמשת החושים כדי לגרות את החוש השישי שלנו ולקוות לחיים טובים.

לברורים והזמנות : 054-47-87-100