הפלגה לקפריסין כרעיון לחופשה זה דבר שיכול להיות שונה ומאתגר,הכול תלוי בהחלטה שלכם ברגע שאתם מתכננים חופשה,חישבו לעצמכם שאתם שטים על גבי יאכטה הנעה לה על פני המים,אתם יושבים,נרגעים עם ספר טוב ביד כאשר מוסיקת רקע מתנגנת,אתם ממש בטבע חשים את הבריזה מנשבת ושומעים את הגלים המכים רכות על קידמת היאכטה,לחילופין בהפלגה לקפריסין אתם יכולים להיות חלק מצוות התפעול של היאכטה,להתנסות בניווט היאכטה,לקחת את ההגה בידיים וללמוד דברים חדשים.

הפלגה לקפריסין ביאכטה מאפשרת לכם להיות אדונים לעצמכם ולא להיות באוניה עם עוד מאות אורחים,יש באפשרותכם לבקש מהסקיפר לעצור על מנת שתוכלו לרדת לשחייה קצרה,לשלב בדרך גרירה על גבי אבוב הנקשר לירכתי היאכטה,או לעסוק בדייג של דגי טונה שבדרך כלל לא מאכזבים ונתפסים בחכותנו ומיד נפרשים לטיגון או בישול.כן הפלגה לקפריסין זו גם הפלגת דייג.

הפלגה לקפריסין – מה להביא

לפני הגעתכם ליאכטה עליכם לבדוק תוקף דרכונים,ולשאול את הסקיפר על אפשרויות של לקיחת כדורים נגד בחילות למי שנזקק,יש לבוא בלבוש ספורטיבי,תיק צד (לא מזוודה) עם החלפות,מגבת,בגד ים כמובן והרבה מצב רוח טוב,שיספיק לאורך כל השייט לקפריסין.

הפלגה לקפריסין ביאכטה מיועדת לכל הגילאים,משפחות,זוגות וחברים קרובים.

הפלגה לקפריסין – מה יש ביאכטה,

היאכטה שלנו בעלת שלוש קבינות זוגיות ללינה ,שירותים ומקלחת,מטבח מאובזר בכל טוב עם גז בישול ותנור אפיה,סלון מפואר עם טלביזיה ומכשיר די.וי.די.וכמוכן מערכת הגברה עם מבחר דיסקים.

לפני יציאה להפלגה לקפריסין נתארגן יחדיו,ניגש לסופר מרקט מקומי ונרכוש מוצרי מחייה,אוכל ומשקאות לפי בקשתכם.

לפרטים והזמנות : 054-47-87-100