החלטתם להתמסד? הפלגה ביאכטה להצעת נישואין: 054-47-87-100

מסיפורי ים

כאשר שומעים את שמי " ים " אנשים חושבים שהוא קשור איך שהו לים הגדול,האמת זה נכון,אבא שלי היה יאכטונר בדם ותמיד יהיה…כפי שאתם ודאי כבר מבינים הוא גדל בים ומה שבטוח גם אני,עוד מהיום בו אני מכירה את עצמי אני נמצאת בים,כבר בגיל שלוש זרק אותי אבי למים ודאג לקחת אותי להפלגות ושיוטים.הייתי יוצאת לשיוטים רבים,למדתי הרבה דברים הקשורים ליאכטות,מפרשנות וגם על תכונות הים למדתי,אפשר לאמור שעם השנים השתלבתי בים כמו ברבור בברכת מים.

כאשר בגרתי חברותיי היו מדמיינות עצמן בחיקו של אביר על סוס לבן,אני לעומת זאת דמיינתי עצמי בזרועותיו של איש ים,חלמתי על אהבה בים כמובן עם אוהב ים,שיוטים רומנטיים עם בן זוגי,חלמתי על הצעת נישואין ביאכטה ולכשיבוא היום גם על חתונה ביאכטה.לאמור את האמת כשהגעתי לבשלות ידעתי שאת אהובי כשיבוא אפיל ברשת שאטווה את חוטיה בדיוק ובחוזק רב…במהלך השיוטים ולימודי השייט נחשפתי להרבה חברים מהמין השני(החזק כביכול) אולם היו אלו חברים כמו כולם,חברים לדרך.

עד שיום אחד ממש במקרה הוא הופיע…כך ממש ראיתי אותו עוד מזמן בדמיוני,

עם אותו ארשת,אותו מבט בעניים,

עם נוכחות חזקה,חיוך על השפתיים,

עם אותו הילוך גברי שופע ביטחון,

אמיתי,ישר,לא נחש זוחל על גחון,

זה היה הרגע…ממש בלי ניד עפעף התאהבתי בו!!!

ממש אז התחלתי לרקום את הקורים ללכידתו כמו שכבר אמרתי רציתי איש אוהב ים,חלמתי על הצעת נישואין ביאכטה ואפילו חתונה ביאכטה.

איך שהו בעזרת הטכניקה הנשית שלי,אולי קצת עם חוצפה ודחיפת מרפקים התברגתי ומצאתי את מקומי בצוות הרצוי… כי הרי שם הוא היה מצוי…

פשוט ויתרתי על האופי הנשי שבי ומצאתי את עצמי מחזרת אחריו בלהט,כמובן בעדינות נשית וקסם יש לאמור,

כבר לאחר שלושה חודשים וכשלושים שיוטים,חפנתי את ראשי בחיקו,הוא פרש זרועותיו החסונות ואסף אותי אליו וכבדרך אגב לוחש כמה מילים של חנופה,מילים של מתיקה כאילו מנסה לרכך את נפילתו ברשת.עוד תקופה קצרה,הוא כבר ידע עלי הכול גם ידע על משאלותיי…זמן לא רב עבר ובאחד השיוטים הוא עשה זאת…הצעת נישואין ביאכטה.

כמה שרציתי זאת וזו הייתה משאלתי הופתעתי,לא האמנתי שזה יהיה בעיתוי כזה,לא נכנס לפרטים מבחינת העיתוי הרי רק עתה איבדתי מישהו יקר לי מאוד,מתברר שאהובי רצה לפצות אותי על אובדן זה,למרות שהכרנו רק לפני כחצי שנה,מעשה אבירות זה כבש אותי עוד יותר…חיזק אותי ,נתן לי גב,משענת וביטחון לקראת הבאות.

נחזור לאותו השיוט,הוא עשה זאת כמו גדול,ברגע פתיחת מפרש החלוץ התגלה שלט ועליו באותיות של קידוש לבנה המילים:"התינשאי לי"??? כמובן!!! עניתי לאחר שהתאוששתי.

זו הייתה הצעת נישואין ביאכטה לה פיללתי תמיד,בלב ים,עם חברים קרובים והרבה יין.

עוד לפני החתונה הוא ארגן מסיבת רווקים,החשוב ביותר זה שאנו כיום נשואים עם יורש בדרך,מאוהבים עד מעל לראש,החיים עוד לפנינו והים בראש מעינינו,לעולם לא נפסיק לאהוב אחד את השני וכמובן גם את הים ואהבה זו ננחיל גם לדור הבא.

ניפגש בים…

ים של אהבה,

אהבה של ים…