הצעת נישואין במקום לא צפוי

הצעת נישואין היא רגע מכונן לכל אדם המתכנן להציע נישואין. יש כל כך הרבה מה לארגן ותמיד רוצים שהצד השני יהיה מופתע ולא יצפה לזה. עמוק בפנים, לאחר זמן מה ביחד, הצד השני כבר יצפה להצעת נישואין שעל פי המקובל בדרך כלל מגיעה מהגבר, אולם כיום ישנן פעמים שאם הגבר מתברבר יותר מדי האישה היא זו שיוזמת את ההצעה. כך או כך ה-מקום לעשות את זה הוא במקום שאף אחד לא יצפה לזה… בים.

גורם ההפתעה הוא קריטי

כאשר מדברים על הצעת נישואין גורם ההפתעה הוא קריטי. אתם רוצים הצעת נישואין מרגשת, הצעה מרגשת וכמובן מפתיעה.

הצעה נישואין על יאכטה היא אחת המיוחדות ביותר שכל אחד או אחת יכולים לבקש. איי שם, באמצע הים, כשזה רק אתם לעצמכם ברגע הרומנטי השליו שלכם, מביטים אל השקיעה באופק ונהנים ממוסיקת רקע רומנטית. הרגע הזה הוא שלכם ואתם תזכרו אותו לשנים ארוכות קדימה ואם תתווסף הצעת נישואין לרגע המיוחד הרי שלא תשכחו אותו לעולם.

הצעת נישואין על יאכטה

השכרת יאכטה להצעת נישואין היא שירות שכיח עבור בעלי היאכטות ועל כן הם יודעים להתארגן ולהתכונן לכך בהתאם. כאשר מדובר בהצעת נישואין על הצוות שילווה את הזוג ביאכטה להתנהג רגיל כאילו הם לא יודעים מה הולך להיות כדי לא לשדר משהו או להיות שקופים עבור הצד השני. הם שחקנים בהצגה שלכם שבה אתם הגיבורים. את ההצעה תוכלו לעשות בים כאשר תתרחקו מעט מהחוף ויעבור קצת זמן אחרי תחילת השייט או לארגן את ההצעה על החוף כאשר אתם חוזרים מהשייט. כך גם תוכלו להפתיע את הצד השני כאשר חבריכם יחכו על המזח או צוות רקדנים יתחיל לרקוד עבורכם ובן/בת הזוג לא יבינו מה קורה עד שאתם תכרעו ברך.

כיצד להוציא את בן/בת הזוג להפלגה מבלי שיחשדו שתגיע הצעה?

כדי להוציא את בני הזוג לשייט מבלי שהולכת להגיע הצעה אתם יכולים להשתמש באחד מ2 הרעיונות הללו:  לחכות ליום הולדת שלהם והשייט יהיה כאילו כמתנה ליום ההולדת וכך לא יהיה חשד להצעה. הרעיון השני הוא להיות בדיכאון בגלל סיבה שטותית, לתת לבן/בת הזוג שאוהבים אתכם לנסות לעודד אתכם ולומר להם "את/ה יודע/ת מה? בא לי שנלך רק שנינו לשייט ביאכטה… אני רוצה שקט מהכול… לשכור יאכטה לכמה שעות, נשוט, נאכל ארוחה טובה, נהנה מהשקט ונחזור… זה  יעודד אותי…" ואז אתם תצאו לשייט כאילו כדי לעודד את עצמכם והצד השני לא ידע שהכול מתוכנן.