ארבע שנים אנו יחדיו,אני והיא אוהבים מאוד,כן,אני מהרהר לעצמי,,,איתה אני רוצה לחיות את שארית חיי,זה לא להאמין עד כמה אני רגיל אליה,איך אני מבין ויודע שמקומה הטבעי זה לצידי,אני מכיר כל תנועה שלה,יודע מה אומר כל מבט,חש את מה שהיא חושבת והאינטואיציה שלי לעולם לא אכזבה אותי לאמור את האמת מגיע לה שאומר לה זאת בדרך מיוחדת ומרגשת,אני מבין שאני צריך לעשות זאת בצורה שתרשים אותה,תשפיע עליה ותגרום לה לזכור זאת לעולמי עד.

הצעת נישואין זו צריכה להיות משהו מיוחד במינו,שונה מין הרגיל ובמיוחד צריכה לבטא את האהבה שלי אליה,הרי הצעת נישואין עושים פעם אחת בחיים,כאשר התחלתי לחפש דרכים להצעת נישואין לא חשבתי על המחיר כי הרי אמרתי הצעת נישואין מבצעים פעם אחת בחיים.

לא אלאה אתכם בסיפורים,חיפשתי באינטרנט,מייד נתקלתי באתר,

הצעת נישואין ביאכטה,לאחר שיחה קצרה עם הבעלים של היאכטה נוכחתי לדעת שאקבל הצעת נישואין מיוחדת שתכלול שייט של שעתיים,משקאות,חטיפים,שוקולדים,בקבוק שמפניה,מפרש מהודר עם הכתובית הנדרשת והעיקר צילום של כל תהליך הצעת הנישואין,התרשמתי גם שהמחיר לא בשמים.

למעשה תמורת הצעת נישואין זו תשלמו משהו בין 800 ל 1200 שקלים,מחיר זה תלוי בודאי במה שאתם מזמינים יש אפשרות לצרף ארוחה זוגית על היאכטה.

הצעת נישואין זולה…האם קיימת ?

יכול להיות שכן,אם תשיגו הצעת נישואין ביאכטה במחיר זול יותר מ 800 שקלים,

כנראה שזמן השייט יותר קצר,

בודאי היאכטה מיושנת ובלתי מאובזרת ,

אולי קיבלתם סירה שנחשבת לכלי שייט עד 7 מטר,

כמובן שלא תקבלו את כל הפינוקים מסביב,

אז…לפני שאתם סוגרים עניין,בדקו את כל הדברים הללו,חבל שבשביל סכום פעוט תתאכזבו ותמעיטו בערכיכם בעני בת זוגכם לעתיד.

שיהיה בהצלחה !!!

הרבה אהבה !!!

לברורים והזמנות : 054-47-87-100