הצעת נישואין על יאכטה נשמעת לכם רעיון מבריק ומקורי,אך בשביל לבצע הצעת נישואין על יאכטה צריך להתחשב בהרבה דברים ולהיכנס לפרטים הכי קטנים,כי…

הצעת נישואין על יאכטה שהיא כלי שייט השט על פני הים,זה לא המקום הטבעי שלנו,אנו לא נמצאים על קרקע מוצקה,אנו נמצאים בלב ים רחוק מההמולה של העיר וכן אם מתעוררת בעיה צריך למצוא פתרון מהיר.

לכן בהצעת נישואין על יאכטה אנו נעזרים בסקיפר,ושמים מבטחנו בו ובשיקולים שהוא לוקח,על כל צרה שלא תבוא,פשוט בשביל הסקיפר זה המקום הטבעי ביותר וזו עבודתו,בשבילו הים והתנודות זה להיות כמו על קרקע מוצקה ולב הים הוא כמו ביתו.

כאמור בהצעת נישואין על יאכטה צריך לחשוב על הפרטים הקטנים ביותר והרי לכם הסיפור שקרה לי…

חיפשתי באינטרנט השכרת יאכטה להצעת נישואין,לאחר שקיבלתי פרטים מהסקיפר,קבעתי תאריך,הסקיפר הרגיע אותי למרות שהתרגשתי מאוד,הוא טען שרוב הגברים מתרגשים אך הוא מריץ את הצעת נישואין על יאכטה כבר הרבה זמן,כך שאין לי מה לדאוג…רק תגיע בזמן עם בת הזוג תביא איתך טבעת והכול בסדר אמר הסקיפר.

יצאנו לים ולאחר כחצי שעה הסקיפר ביקש מאיתנו לעמוד לצילום,זה היה הסימן מבחנתי,שהצעת נישואין על יאכטה מתחילה,הסקיפר החל לצלם,מישהו למטה שם שיר מתאים,משיכה בחבל ומאחורינו הורם מפרש מהודר עם הכתובית הנדרשת "אוהב אותך ! הינשאי לי ",לאחר שזוגתי הבחינה בשלט דמעות של אושר אפפו את פניה ואני מייד כרעתי ברך ושלפתי את הטבעת,השחלתי את הטבעת על אחת האצבעות והמשכנו להביט אל המצלמה שעבדה במרץ בעוד אנו לוגמים שמפניה,אך אבוי מה קרה…???

האצבע עם הטבעת נהייתה בצבע כחול,דם הפסיק לזרום וזוגתי סבלה מכאבים,אפילו עמדה להתעלף,נכנסתי ללחץ וביקשתי מהסקיפר להזמין אמבולנס,,,חה,חה,חה,אנחנו בים לרגע שחכתי.

הראשון שהתעשת זה הסקיפר שביקש אפשרות לגזור את הטבעת,הרי זה בדיוק מה שיעשה פרמדיק שיגיע באמבולנס,בלית ברירה נתתי אישור,הסקיפר שלף פצירה וחתך את הטבעת,הכול חזר מהר לקדמותו קיבלתי כמובן תשובה חיובים,באשר לטבעת היא נשלחה לתיקון.

לזה מה שהתכוונתי…הצעת נישואין על יאכטה…צריך לחשוב גם על הפרטים הקטנים,דברו עם הסקיפר הוא יכוון אתכם בדרך הנכונה.

בהצלחה !

יריב.

לברורים והזמנות : 054-47-87-100

 

OLYMPUS DIGITAL CAMERA