המלצה.

כבר בפעם הראשונה שראיתי את דנה…התאהבתי בה,ממש ממבט ראשון,היא הייתה בחורה רומנטית,שברירית ועדינה,תמיד חשבנו אהבה ורומנטיקה,לכן…כאשר רציתי להציע לה נישואין חיפשתי משהו כמו,הצעת נישואין רומנטית,כך למעשה הגעתי למוטי.

מה לאמור…ומה להגיד…בדיוק מה שרציתי…האזנתי לו,התייעצתי איתו וקיבלתי כמה טיפים.הצעת נישואין רומנטית אמר מוטי לא תלויה בי אלה בכם כזוג, המשיך מוטי,אני פשוט נותן לכם את הבמה,האווירה והמיקום.

הצעת נישואין רומנטית זה…אתם,הצורה בה אתם מתנהגים,הצורה בה אתם זורמים,ממני אתם מקבלים אמר מוטי,יאכטה מקושטת,שילוט מתאים ומרהיב,מוסיקה רומנטית,משקאות,נשנושים ושמפניה,כל אלו נותנים לכם את האווירה עכשיו הכול תלוי בכם…

הצעת נישואין רומנטית,אתם צריכים להתנהג בהתאם,עוד לפני שהתהליך מתבצע שבו קרוב קרוב עד כדי כך שתחושו את פעימות הלב,הביטו אחד לשני לתוך העיניים,חושו אהבה,האזינו לשקשוק המים,תנו לבריזה ולקרני השמש ללטף את גופכם,כן…זוהי אווירה רומנטית וכך תעברו הצעת נישואין רומנטית.

כבר ראיתי בעבר,אמר מוטי זוגות שיושבים רחוק אחד מן השני,מצב רוחו של אחד מבני הזוג לא היה משהו,או הרגשה כללית לא הייתה מתאימה,האווירה בהתאם וכך לא מתרחשת לה הצעת נישואין רומנטית.

אז…חישבו לכם לפני שאתם באים על כל התהליך,על הפרטים הקטנים,חישבו אהבה,חישבו רומנטיקה,הצעת נישואין רומנטית זה מוסיקה,פרחים,שמפניה,מלה טובה,מבט בעינים,חיוך,בקיצור…….

אווירההההההההההההה

בהצלחה !

ממליץ בחום,

ממני הרומנטיקן.

לברורים והזמנות : 054-47-87-100