היינו ארבעה חברים…לירן,יהב,חן ואנוכי עדן,רצינו להפליג לנו בים התיכון אך למעשה לא היה לנו הרבה זמן…עבודה,ילדים,משפחה, מכיוון שכל כך רצינו חופשה קצרה כדי למלא מצברים,חיפשנו השכרת יאכטה למספר ימים,רצינו לשוט ליעד קרוב,כמובן שגילינו שזה אפשרי ממש מעבר לפינה מרחק של כמאה מיילים ימיים נמצא האי הקסום קפריסין,הפלגה לקפריסין חשבנו זה רעיון נהדר הרי אין לנו הרבה זמן אז פה קרוב ישנו אי שנחשב לשכן לנו,תושביו מסבירי פנים,ים,טברנות ואנו מסודרים,אמנם היה לנו רק ארבעה ימים,בחישוב קצר יום הפלגה לקפריסין יום חזרה מה שנותן לנו יומיים על האי,מאתגר,בדקנו באינטרנט השכרת יאכטה,הרמנו טלפון,מעברו השני של הקו היה מוטי,לאחר דין ודברים התבקשנו להגיע אל היאכטה לכוס קפה,זה היה רעיון אדיר הגענו למרינה הרצלייה כדי לראות את היאכטה במו עיננו ולבדוק שהיא מאובזרת בכל הציוד הנחוץ לנו.

סגרנו מהר את כל הפרטים הקטנים ועשינו חוזה של השכרת יאכטה.

ההפלגה לקפריסין הייתה אטרקטיבית במיוחד כאשר רוחות צפון מערביות וגלים של כשני מטרים מכים בחרטומה של היאכטה,הניסיון היה מעניין ואת ההפלגה לקפריסין עברנו יחסית נהדר בהתחשב בהרפתקה שחווינו.

על האי בילינו בטברנות בערב,ביום עלינו להרי הטרודוס,שם הטמפרטורה שונה והבדלי הטמפרטורה יכולים להיות עד שתים עשרה מעלות לעיתים,אך הנוף מדהים והתושבים המקומיים מקבלים את פנינו בסבר פנים יפות.

ההפלגה חזרה הייתה מהירה יחסית,גלים ורוחות בגב מה שאפשר לנו לשוט יותר מהר,לאחר כמה שעות העלנו דג טונה של שמונה קילו בחכתנו שמייד עברה ניקוי ונפרסה לפרוסות בצלחת…זה היה קינוח נהדר להפלגה לקפריסין. יאכטה להשכרה ,חופשה והפלגה עברה חלפה לה ואנו שוב בשגרת היום יום.

לברורים והזמנות : 054-47-87-100

OLYMPUS DIGITAL CAMERA