אם אתם מחפשים אטרקציות בים אני יכול למנות לכם עשרות של אטרקציות בים,אטרקציה בחוף הים או אטרקציה בתוך הים.

אטרקציה בים עצמו מתחילה כמובן בהשכרת יאכטה.

שייט והפלגות הן אטרקציות אטרקטיביות כאשר השכרת יאכטה היא אטרקציה בפני עצמה,אנו גם יכולים להפוך את ההפלגה לשייט אקסטרים,אני לא מדבר על יאכטות מנועיות או סירות מהירות שהן גם יכולות להיות סוג של אטרקציה בים,אני מדבר על יאכטות מפרש ושייט מפרשים אמיתי.

השכרת יאכטה ,מפרשית במיוחד מאפשרת לך לקחת את היאכטה לקצה גבול היכולת שלה,כמובן במסגרת בטיחות השייט,להפליג בעזרת הרוח במערך מלא ולגרום להטיית היאכטה עד קצה גבול היכולת שלה בהתחשבות במגבלותיה ושוב בבטיחות השייט.

השכרת יאכטה כאטרקציה בים לעיתים לא תספק אתכם,לכן אפשר להוסיף פעילות אטרקטיבית נוספת אשר תוסיף פלפל לאטרקציה הימית כמו : גרירת אבובים,גרירת בננה,סקי מים,מצנח רחיפה,צלילה,שנירקול ועוד ועוד.

אני כשלעצמי ביצעתי השכרת יאכטה להפלגות אטרקטיביות ולקחתי אותה לאטרקציה בים,בהפלגות אלו לדוגמא ליוויתי חותרי קיאקים אשר חתרו בקיאקים חתירה רציפה מקפריסין לישראל,ליוויתי שחיינים ששחו טווחי שחיה שונים ומשונים למטרת שיא מסוים או כאטרקציה,כמובן העברתי יאכטות ממעגן למעגן בחציית מפרצים וימים כמו האוקיינוס ההודי ומפרץ בנגל,בחציה זו נחשפתי לרשמים שנותרו מהצונאמי האחרון שפקד את האזור,סיפור החצייה מסופר במאמר אחר פרי עטי.

יאכטה להשכרה לאטרקציה בים זו חוויה אמיתית לאוהבי אקסטרים.

לברורים והזמנות : 054-47-87-100

השכרת יאכטה לאטרקציהה ים