כמה דיברנו על התחום הרומנטי…כבר סיפרתי לכם בעבר על עלילותיי איך חיפשתי השכרת יאכטה וחיפשתי בחורה שתהייה מיועדת לאהבתי ולאהבת הים שבי,אכן כן…לאחר שמצאתיה הגשמתי את שאיפותיי וכיום אני נשוי לה באושר.

כאשר הייתי יותר צעיר,הים,השמש,והאווירה באזור גרמו לי תמיד לחשוב רומנטיקה,היום ממרומי גילי אני עדיין יכול להעיד שקירבת הים וחום השמש תמיד משרים על אנשים,חום,אהבה ורומנטיקה.

בילוי רומנטי בים זה דבר שתמיד יגרום לכם תחושה נעימה ויאפשר לכם למלא מצברים מחדש,גם כאשר כל האנרגיות שבכם אזלו,האמינו לי צאו לאזור הים אפילו שבו על החוף,הביטו בים נשמו אוויר צח וחושו בהבדל.

אם יש באפשרותכם חפשו…השכרת יאכטה צאו לשייט חושו את הבריזה שהולכת מן הים ביום או מן היבשה לים בערב,האזינו למוסיקה טובה ומרגיעה,אם תרצו תוכלו סתם לשבת עם כוסית של יין ביד ולשמוע את רחש הגלים.

בהשכרת יאכטה לבילוי רומנטי תשבו אתה והיא קרוב קרוב,אתה אוסף אותה אילך,חש את פעימות ליבה,היא מביטה אל תוך עינייך,כן אלו רגעים של בילוי רומנטי,חשים הרבה אהבה ורומנטיקה באוויר,אנו יכולים גם לשמוע את התנפצות הגלים אל מול החרטום כאשר היאכטה מפלחת לה את המים בדרך אל האופק שהתחיל להאדים מפאת קרני השמש השוקעת.

בילוי רומנטי חרישי.. יאכטה להשכרה זה בילוי אמיתי שלך ושלה.

לברורים והזמנות : 054-47-87-100