המספרת רינה אמא גאה…

בני הבכור מתגייס בעוד חודש,לא אלאה אתכם בסיפורים,גם לא אומר לכם מה הוא הולך לעשות בצבא,

לרגל אירוע כה חשוב החלטתי לאסוף את כל המשפחה,אישי הטוב ושלושת ילדי לבצע השכרת יאכטה ולצאת להפלגה משפחתית לאורך חופי ישראל.

השכרת יאכטה למטרת הפלגה ובמיוחד לאורך חופי המדינה נראית קצת הזויה משהו,רק מפני שלאורך חופי המדינה יש הרבה אזורי שייט סגורים בגלל הביטחון,הפלגה כזו אפשרית למקומות בודדים,הרי אין לנו מפרצונים או איים לעצירה או עגינה,האפשרויות פשוט מוגבלות גם בגלל אופי הים ואופיו של מזג האוויר…הרוחות כמעט תמיד צפון מערביות או מערביות ואין מסתור מרוח וגלים שמאפשר עצירה או עגינה,אתה פשוט נזרק לחוף מתי שהו,לכן הייתי חייבת להתייעץ.

חיפשתי השכרת יאכטה ולאחר עלעול בתוצאות הגעתי לסקיפר העונה לשם מוטי אשר עזר,יעץ ונתן הרבה טיפים,הפלגה לאורך חופי המדינה…??? שאל,כן…עניתי,לאחר כמה דקות של מחשבה יעץ לי מוטי על השכרת יאכטה להפלגה של יומיים ממרינה הרצלייה עד למרינה עכו וחזרה.

מה זה רעיון…ביום המיועד הגענו ליאכטה עם כל המצרכים והמאכלים שהכנתי,יצאנו בסביבות השעה שמונה בהפלגה לכיוון עכו,בדרך עצרנו לירידה למים,נגררנו עם אבוב בירכתי היאכטה והגענו לעכו לעת ערב לאחר יום הפלגה מהנה.

לאחר התארגנות יצאנו לשוק הצבעוני ניגבנו חומוס אוטנטי,חזרנו ליאכטה שדודים ועייפים,התעוררנו רק כאשר שמענו את מוטי מניע את המנוע כדי לצאת להפלגה בחזרה,בזמן ההפלגה חזרה ניסינו כוחנו בדייג בעזרת הציוד שנתן לנו הסקיפר ולקראת ערב חזרנו להרצלייה מרוצים.

יאכטה להשכרה...הפלגה…מילים אלו לא היו שגורות בפי עד אותו יום בו אזרתי אומץ וניסיתי משהו אחר,הפלגה זו נתנה לנו כמה שעות של ביחד והרבה זמן איכות עם הילדים.

אז אני מאחלת ליקיר ולכל המתגייסים בשעה טובה

ושובו הביתה בשלום !!!

גאה בך יקיר

אמא

לברורים והזמנות : 054-47-87-100