היי שמי "ים",את סיפור אהבתי לים כבר סיפרתי בעבר במאמר בשם "הצעת נישואין ביאכטה ",אם קראתם אותו אז נהדר,אם לא חפשו אותו בגוגל,בכל מקרה היום אני נשואה באושר ויש לי שני ילדים מתוקים ואהובים.

האהבה שלנו לים כמובן שלא פסקה,כל בילוי שאנו מבלים נמצא במסגרת הים,פשוט מבצעים השכרת יאכטות ויוצאים לשייט,פעילות,או בילוי רומנטי בנפרד ללא הילדים שנשארים אצל הסבתא והסבא שלהם.

מכיוון שאנו מגדלים צאצאים ועסוקים בטיפוחם אין באפשרותנו לרכוש סירה או יאכטה,לכן תמיד אנו מתקשרים…השכרת יאכטות מוצאים דיל טוב ויוצאים לבילוי רומנטי לבד או להפלגות עם הילדים.

האמת כל ימות השבוע אנו עובדים קשה למען הבית והילדים כך שהים זה הבילוי בשבילנו בילוי רומנטי שאין שני לו,השכרת יאכטות למטרה זו מאפשרת לנו להעצים את האהבה שלנו לים,להעצים את האהבה שלנו אחד לשני ואפילו להעניק לילדנו אהבת ים זו.

אזורי השייט בארץ שלנו מאוד מוגבלים,לכן,פעם בשנה אנו טסים ליעד שייט אחר,מגיעים לאחת מחברות הצארטר המקומיות המתמחות בתחום יאכטות להשכרה ויוצאים לשייט באזור,השכרת יאכטות בחברות אלו מקנה לכם אפשרות של השכרת יאכטות במחיר סביר,אתם פשוט צריכים לבחור עונה מתאימה ויעד מתאים.

אתן לכם טיפ קטן : רוב חברות השכרת יאכטות משכירות את כלי השייט שלהם לשבוע לפי בקשת הלקוח,לדוגמה…חברת השכרת יאכטות מסוימת נמצאת במרמריס,אחד מהלקוחות לוקחים יאכטה מסוימת ליעד אחר ובסיום השבוע משאיר את היאכטה ביעד אליו הגיע,מכיוון שהיאכטה צריכה לחזור אל נמל הבית שלה,אתם יכולים לקבל מחברת השכרת יאכטות מחיר מוזל עד כדי מחצית רק בשביל להשיט את היאכטה חזרה לנמל הבית.

לכן…חפשו באינטרנט השכרת יאכטות ועקבו באתר חברת השכרת יאכטות על מיקום כלי השייט,היעד של השייט והמחיר,יאכטה שצריכה כאמור לחזור הביתה…תופתעו לגלות שתקבלו אותה במחצית המחיר מאשר ברגיל.

תגלו שהשכרת יאכטות זה פשוט,צאו לשייט,הפלגה,הרבה פעילות ימית ועוד.

בילוי רומנטי.

באהבה !!!

ים.

לברורים והזמנות : 054-47-87-100