סיפור מפרי העט של כרמי

השכרת יאכטות להפלגה זוגית נשמע לי כל כך רחוק ממני,אפילו הייתי בטוחה…השכרת יאכטות ? זה רק לעשירון העליון,אך אני חייבת לחזור אחורה אל גידי שלי.

מעולם לא הרגשתי או אפילו לא ידעתי מה משך אותי לגידי שלי,אהבתי אותו מהרגע הראשון שראיתיו,האמת אני לא יודעת אם זה אהבה ממבט ראשון,(אני ממש לא מאמינה בזה),אך תמיד ידעתי מן ההתחלה שאיתו אני רוצה לבנות את חיי,הוא למעשה בחור פשוט,צנום,שקט,לא מדבר כשלא צריך,כזה חמד של אמא.

ביום רביעי בשבוע האחרון של אוגוסט חגגנו שלוש שנים של חברות,הוא הציע שנצא למסעדה,אך מייד תבינו לאן הגענו.

גידי הלך כנראה לחברה שמתמחה בהשכרת יאכטות ולפני המסעדה רצה לעשות הפלגה זוגית,ממש ככה הוא אמר לי שיש לו הפתעה לכבוד יום השנה שלנו…לא האמנתי למשמע אוזני כי הפתעה זה לא בלקסיקון של גידי,עד היום מי שהפתיע זה רק אני,נהדר אולי משהו השתנה בו אמרתי לעצמי בעודי מהרהרת מה ילד יום…

ירדנו לטייל על הטיילת של מרינה הרצלייה,כבר מרחוק הבחנתי בשלט "השכרת יאכטות" אך עדיין לא ניחשתי,עוד אנו משוטטים ניגש אלינו אדם שהציג את עצמו כחברו של אביו של גידי וטען שיש לו יאכטה והוא יוצא לשייט,הוא אפילו שאל אם אנו מעוניינים להצטרף,בכיף ענה גידי ואני חושבת איזה מזל נצא לבילוי מיוחד,כאשר הגענו ליאכטה הבנתי מייד שזו למעשה הייתה ההפתעה הגענו להשכרת יאכטות של מוטי מפרשית מדהימה ביופייה יצאנו להפלגה זוגית זה היה לקראת שקיעת החמה,בעוד השמש יורדת מעבר לקו האופק גידי ואני השתרענו על מזרן בחרטום היאכטה עם כוסית שמפניה,לגמנו וטעמנו תותים אדומים ועסיסיים.

יאכטות להשכרה למטרה של הפלגה זוגית זה תהליך שאני ממליצה במיוחד הפלגה זוגית שכזו מלאה באווירה רומנטית טבעית…זה בים אל מול השקיעה עם מוסיקה מתאימה והרבה אהבה באוויר.

כן…זהו גידי שלי שקט,עניו,עדין ומפתיע,תודה לך אהובי ותודה לצוות השכרת היאכטות על הפלגה זוגית עם הרבה רגש…….

על החתום

כרמי

לברורים והזמנות : 054-47-87-100