כשאני מדבר על השכרת יאכטות או על הפלגות אני לא מדבר על הפלגות רחוקות על גבי ימים רחוקים ואוקיינוסים רחבים,אני מדבר על הפלגות בים התיכון,פה קרוב אלינו.

לא תמיד יש באפשרותנו לצאת לים,השכרת יאכטות מאפשרת לנו זאת תמיד והפלגות הן לא תמיד הפלגות באניות מפוארות או באניות צי הסוחר,זה גם הפלגות למטרה של בילוי,ספורט,כיף,או פעילות ימית. השכרת יאכטות להפלגות מאפשרת לכם לצאת להפלגות כאן

קרוב,ממרינה הרצלייה אפשר לבצע השכרת יאכטות ולצאת להפלגות לדוגמא : לכיוון עכו,תל אביב,יפו,קיסריה,חיפה,אפילו לעגון לילה באחת מהמרינות כמובן בהודעה מראש ולחזור הביתה להרצלייה יום אחרי,הפלגות כיף אלו יכולות להיות בסופי שבוע בשביל לצאת מהשגרה,לנשום קצת ים ולעשות משהו שונה מהרגיל.

השכרת יאכטות אפשרית כיום למעשה לכל מטרה,הפלגות דייג,הפלגות משפחתיות,הפלגות רומנטיות, הפלגות למסיבות,הפלגות להצעת נישואין,אפילו השכרת יאכטות להפלגות אקסטרים.

בהשכרת יאכטות להפלגות,דברו עם הסקיפר,הוא ישמח מאוד להדריך אתכם בתפעול היאכטה,לתת לכם הסברים גם על שייט מפרשים,תוכלו להשיט את היאכטה בעצמכם,לנווט את דרככם בים,לקחת את היאכטה עד קצה גבול היכולת שלה בהתחשב במגבלותיה וביכולתה כאשר הסקיפר מביט מן הצד,עוזר כשצריך ומייעץ.

בזמן יאכטות להשכרה ובזמן ההפלגות כשאתם משיטים תחושו שאתם מלכי העולם לכמה שעות,תחושו מרחפים על פני המים ולאחר הפלגות מעין אלו תצאו עם ראש מורם ועם טעם של עוד…….

לברורים והזמנות : 054-47-87-100

 

OLYMPUS DIGITAL CAMERA