מוטי שלום !

אני זוכרת טוב מאוד את היום בו יצרתי איתך קשר,שאלתי והתעניינתי על השכרת יאכטות,אני זוכרת גם איך השתוממת לנוכח העובדה שמתקשרת בחורה לברר על הצעות נישואין.

לאמור את האמת זו הייתה שעת ערב,אני יושבת במרפסת ביתי הצופה לים,השמש כבר כמעט נוגעת בקו האופק שקיבל גוון אדמדם,אני כשלעצמי מפליגה במחשבות ומשחזרת שדני בין זוגי איתי כבר מגיל צעיר עוד מימי בית הספר,אנו כבר נושקים לשנות השלושים,יודעים שרוצים לחיות יחדיו לעולמים,אבל…הצעת הנישואין לא נראית בקרוב מבחינתו,(זה מה שחשתי לפחות).

פשוט,הגעתי למסקנה שאם אני לא עושה צעד מפתיע אנו יכולים לאחר את הרכבת…והרי השעון הביולוגי ממשיך לתקתק.

זה שאני אוהבת ים,שייט והשכרת יאכטות אתה כבר יודע,כן היו לך הרבה הזדמנויות להכיר אותי ולדעת שאני ושייט זו אהבה ויצא לנו לעבוד יחד בהשכרת יאכטות במשך שנים.

נכון…זה שונה שבחורה מציעה נישואין אבל…המטרה מקדשת את כל האמצעים וזו יכולה להיות אחת מהצעות הנישואין המעניינות ביותר,אם לא המפתיעות ביותר.

אז יצאנו לים לשייט רגיל כביכול וביצענו הצעת נישואין כמו אחת מיני רבות מהצעות הנישואין שאתה מבצע,נכון לא היה לך מפרש עם הכתובית הנדרשת,רק בגלל שאתה רגיל לבצע הצעות נישואין שבאות מצידו של הגבר,אך אני מאוד מודה לך על התושייה והעזרה ביצירת שלט מתאים להצעת נישואין של בחורה לגבר.

אתה הרי אלוף ביאכטות להשכרה בכל התחומים,אז פשוט יצרת יש מאיין,ההצעה עברה חלפה לה בצורה מהממת ומפתיעה,דני השתומם לנוכח האומץ והתעוזה שלי ואנו כבר מתכננים את מסיבת החתונה.

תודה לך מוטי על הכול מקווים לראותך בקרוב נפגש רק בשמחות או בהשכרת יאכטות על הים.

שוב תודה מקרב לב

עדיה

לברורים והזמנות : 054-47-87-100