איזה בעל בית ? איזה בעל משרד ? או איזה בוס ?

לא ירצה שבצוות העובדים שלו תשרור אווירה חיובית,שהיחסים בניהם יהיו חבריים והאווירה בזמן העבודה תמיד תהייה אווירה של כיף לעבוד ביחד.

השכרת יאכטות לימי גיבוש תאפשר לכם ולצוותי העובדים שלכם ימי גיבוש בהם יוכלו הצוותים לבצע משימות או פעילות יחדיו,תאפשר להם לפעול יחד להשגת מטרה מסוימת,תוך כדי שימת דגש על היעד,ועל ידי תרומה אינדיבידואלית ליצור יש מאין קולקטיבי,כלומר כל דבר שאחד מאנשי הצוות יכול לתרום למען האחר יוצר הצלחה בתחום הנדרש ועל ידי פעילות הדדית מתקבלת הצלחה אישית.

השכרת יאכטות למטרות גיבוש צוותים או לימי גיבוש מביאה את הצוות שלכם למקום שונה בתנאים ובאווירה השרויה במקום העבודה שלו.השכרת יאכטות לימי גיבוש תאפשר לכם מידית לבחון את תגובתו של איש הצוות למקום החדש וכן תאפשר לכם לבחון את הסתגלותו לתנאים החדשים.

בהשכרת יאכטות לימי גיבוש נסביר לצוותים איך ניתן לתפעל את היאכטה,לנווט את היאכטה וניתן להם משימה או תרגיל שייט לבצע,כאן נוכל לבחון מהצד את תפקודו של כל אחד מאנשי הצוות כפרט ואת מהלכי הצוות בכלל,ניתן מיד להבחין מי הוא בעל יכולת מנהיגות,מי יכול להיות במחיצת מי,מי ייתן את כל כולו למען הכלל ומי יתייאש יפרוש כנף ויעוף.

אצלנו בהשכרת יאכטות הצוות המלווה ידריך אתכם,ינחה אתכם ויפקח עין על הביצוע,נצא לים בפעילות מאתגרת.

יאכטות להשכרה לימי גיבוש זה חוויה מתקנת לכל צוות שנמצא בדרך כלל במשרד צפוף או במקום עבודה קבוע עם שגרת היום יום,צריך פסק זמן מכל החיכוכים,אולי התככים וסדרי העבודה,פשוט יוצאים לסביבה אחרת ושונה מהרגיל,לא תאמינו כמה זה נותן ליחסים בין אנשי הצוות וכמה אנרגיות חיוביות משתלטות עליהם בזמן פעילות בסביבה הלא טבעי הזו.

יום גיבוש בים על המים מאפשר לכם גם לצאת מהבגדים המחויטים,להכנס לתוך בגד ים וכן…קצת להתפרע…

לברורים והזמנות : 054-47-87-100