מפי טליה

אחח…מסיבות הפתעה – כמה שזה קשה,כל הארגון הזה,לשמור על הסודיות,אבל בראש עומד רק הרעיון,שכמובן צריך להיות מקורי,רעיון ייחודי כמובן ובעיקר מפתיע כמו שרק מסיבת הפתעה צריכה להיות,כשהאדם אותו מפתיעים לא יעלה על דעתו ולא ירגיש בתכונה שמסביבו.

ישנן הרבה אפשרויות למסיבות הפתעה :

אפשר להשכיר אולם,מלון או מסעדה,

אפשר להשכיר צימר או גן עם בריכה,

אפשר מקום יותר אינטימי, או השכרת יאכטות,

אפשר להיות פשוט ולחגוג מסיבת הפתעה בבית,

הכול תלוי בתקציב אשר לרשותכם ובאווירה שתרצו ליצור,

חשבתי על כל הדברים אך עדיין לא מצאתי משהו שידליק אותי.

אז כמו שכבר אמרתי מדובר במסיבת הפתעה…אמא ואבא חוגגים יום נישואין,למעשה חצי יובל יחדיו,זה לא סתם מסיבת הפתעה,התאגדנו כל האחים במשפחה…ארבעה ליתר דיוק,חשבנו ,התלבטנו,איך נעשה מסיבת הפתעה,שגם תפתיע,גם תרגש גם תהייה משפחתית וגם שיהיה בה את הפן הרומנטי,כדי לתת לאמא ואבא רגעים אינטימיים לעצמם…

אחותי הילה ישר קפצה ואמרה – מסעדה ! מה רע במסעדה ?! אני ואחי התנגדנו בכל תוקף,איזה מסעדה ישנה בעיר שעוד לא היינו בה ? שאלתי כבדרך אגב,אולי ארוחה בבית ? לא כל יום שישי אנו אוכלים יחדיו בבית,מה חדש…לאמור את האמת היה ממש קשה למצוא רעיון מושלם,אז החלטנו שיש לנו פרויקט למצוא רעיון,אני בת הזקונים הרגשתי צורך ודחף חזק למצוא רעיון שיפיל אותם מהרגלים,הדלקתי את המחשב וחיפשתי מסיבות הפתעה התוצאות לא היו בשמים,מצאתי את עצמי יושבת מול המחשב ולפתע אורו עיני מצאתי צמד מילים שהיו כתובות באותיות של קידוש לבנה ונתנו לי את התשובה…השכרת יאכטות.

איך לא חשבתי על זה קודם השכרת יאכטות למסיבת הפתעה,זה מושלם,הורי הרי נושמים את הים,יותר מזה הם למעשה הכירו במהלך הפלגה לארצות הברית,אמנם לא בהשכרת יאכטות אך בעצם בשייט תענוגות.לסיכום הייתה מסיבת הפתעה נהדרת ותודה ליאכטות להשכרה וליאכטה של מוטי.

באהבה טליה.

לברורים והזמנות : 054-47-87-100