שמי ריף,נולדתי באילת ומאז שאני זוכר את עצמי אני נמצא בקרבת הים,לפי שמי אתם וודאי מבינים שכנראה גם הורי הם אוהבי ים,בכל מקרה אילת העיר היא בעלת אופי שכזה שהמקומיים מכירים האחד את השני וההווי המקומי מאוד מיוחד,הכוונה היא שילידי המקום היו תמיד חברים בנפש,תמיד בילו יחדיו וחברים היו תמיד חברים ללא גבולות.

כאשר אחד החברים חגג או היה לפני אירוע כולם היו מתגייסים לעזור,לעודד ולתמוך.

כאשר נודע לנו שדין עומד להתחתן עם בחירת ליבו החלטנו החברים לעשות לו מסיבת רווקים, כמובן כמו תמיד דברים כאלו אצלנו הם בקרבת הים,המרינה אצלנו נגישה מאוד לכן חיפשנו השכרת יאכטות למסיבת רווקים,הפעלנו את הקשרים שלנו כי כאן הרי כולם מכירים והשכרת יאכטות בעיר התיירות הדרומית זה דבר של מה בכך,במיוחד לאירועים ,הפתעות ומסיבת רווקים.

השכרת יאכטות באילת זה לא כמו בצפון הארץ,לא צריך לחפש באינטרנט פשוט יורדים למרינה,כולם כמובן מכירים ניגשים לפרצוף המוכר ביותר שבתחום השכרת יאכטות,שואלים אם אפשר לעשות מסיבת רווקים על יאכטה,יש גם כמה חברות גדולות להשכרת יאכטות (זו גם אפשרות).

לעצם המסיבה…כאן אין גבולות,למעשה השמים הם הגבול,הים יותר רגוע ללא גלים בגלל אופיו של מפרץ אילת,לכן אפשר במסיבת רווקים על יאכטה לעשות הכול,ירידה למים צלילה,ספורט ימי כגון:גרירת אבובים,מצנח רחיפה,גרירת בננות,סקי מים ועוד…אפשר כמובן במסיבת רווקים לשלב בר.בי.קיו.

דבר מעניין נוסף הוא שבים אפשר לצרוך יותר משקאות אלכוהוליים,אם במקרה מרגישים הרגשה רעה פשוט קופצים למים והראש מתנקה.

בהשכרת יאכטות למסיבת רווקים יש עוד הרבה הפתעות אפשריות אך לא אוכל לפרטם כאן………..כאשר אתם מסכמים על מסיבת רווקים דברו עם הסקיפר על אפשרויות ההפתעה.

אני בטוח שתיהנו ביאכטות להשכרה למסיבת רווקים ואירוע זה ייחרט בזיכרונכם.

בהצלחה !!!

ריף

לברורים והזמנות : 054-47-87-100