המלצה

ריקי זוגתי ואני מוני אוהבים מאוד טבע וים וכל פעילות בתחום הטבע והים,אחד מיני הרגעים היפים שלנו זה השכרת יאכטות לשייט רומנטי,אז נכון מיד תאמרו שזה כמובן יכול להיות כי ריקי ומוני הם אוהבי ים אבל…מה לנו ולים.

פה אני חייב להציע לכם ניסיון ממש כמו במעבדה…אף אחד לא יכול לאמור לי שהים,הטבע וחום השמש לא משרה עליו רגעים רומנטיים,תנסו…פה אני פונה אילך הגבר,קח את בת הזוג שלך וצא אל הים אפילו רק להשתרע על החול החם,קרוב אליה,מייד אבל מייד תחוש באווירה הרומנטית המשתלטת עליך,הרבה מאוד זוגות יעידו שכאשר היו בקרבת הים הם חשו אהבה,רוך ותחושת נועם.

לכן השכרת יאכטות לשייט רומנטי זו דרך נכונה לחוות זוגיות רומנטית ונעימה,ההבדל הוא שאתם לא על החוף אלא השכרת יאכטות לוקחת אתכם יותר מערבה לעבר האופק,לתוך הים,היכן שתוכלו להיות לבד ללא כל הפרעה או הטרדה.

השכרת יאכטות למטרת שייט רומנטי צריכה להיות דרך מיוחדת להפגת מתחים,ידוע כי המים משולים לרוגע ותמימות,צאו לים לשייט רומנטי אמיתי,בהשכרת יאכטות שכזו הסקיפר ינווט את היאכטה ואתם תשתרעו לכם על גבי מזרנים עם כוסית שמפניה ביד אחת,תאחזו אחד את השנייה ביד האחרת,מוסיקה רומנטית מנגנת ברקע,רוח חרישית מנשבת ושקשוק הגלים שבאים אל מול החרטום,כל זה נותן לכם אווירה של חופש,אווירה רומנטית משתלטת עליכם,כן פשוט להרגיש אהבה !!!

יאכטות להשכרה לשייט רומנטי,לרגיעה ולהעצמת האהבה זה הבילוי !!!

שיהיה לכם בכיף

מוני וריקי

לברורים והזמנות : 054-47-87-100