שמי דוד,שם רעייתי רבקה ומשפחתי מונה שבעה ילדים ברוך השם.

בנינו לבין הים אין כלום ובחלום הכי אופטימי שלי לא חשבתי שאוכל לצאת לשייט של שישה ימים רצוף ביאכטה.

כן…אבל זה קרה,מעשה שהיה כך היה,הכול התחיל במחשבה מה אני הולך לעשות עם הילדים בחופש הגדול,אבל משהו שעדיין לא עשינו,תמיד החופשים הסתכמו בטיולים ,אך כולם על היבשה,באותה שנה אמרתי הולכים לים,אולי נטוס לקפריסין ושם נשהה שבוע רק בים,מכיוון שאנו דתיים נוצרה בעיית כשרות,מה ניקח לאכול ואיך נסתדר שבוע.

אחד החברים שלי הציע השכרת יאכטות לשייט לקפריסין,הוא אמר שבשנה שעברה יצא לשייט ביאכטה פרטית למשך שני ימים בארץ ושמע מהסקיפר שהוא יוצא בהשכרת יאכטות לשייט לקפריסין,כן ואפשר להתארגן עם אוכל כשר,כלים חד פעמים והרבה קופסאות שימורים.נהדר…

חיפשתי השכרת יאכטות לתקופה קצרה שהתכנון היה לצאת ביום ראשון ולחזור לפני כניסת שבת בשישי.

את מבוקשי מצאתי מייד,הוזמנתי למרינה בשביל לראות את היאכטה,ראיתי שאפשר להתארגן טוב מבחינת כל הצרכים שלי,מה עוד הסקיפר היה משלנו…סגרנו עניינים מהר,אפילו שילמתי מקדמה.

הילדים לא האמינו,השכרת יאכטות ? שייט לקפריסין ? שאלו כלא מאמינים,

כן עניתי,הייתם צריכים לראות את פניהם בבוקרו של אותו יום בו יצאנו לשייט לקפריסין,הם היו מאושרים,ההפעלה שהפעיל אותם הסקיפר בזמן שייט לקפריסין עשתה להם משהו שעדיין לא ראיתי אצלם,זו הייתה פעילות של השטת היאכטה,דייג עם ציוד דייג מקצועי,נהיגה וניווט היאכטה.

השכרת יאכטות לשייט לקפריסין הביאה את ילדי לרמות של אושר עילאי,זה פשוט היה בשבילם משהו אחר ולא שיגרתי (הרי אנו אנשי רוח).

השכרת יאכטות,שייט לקפריסין,היה לי כל כך טוב לראות אותם נהנים לי זה הספיק רעייתי שטה לה עם הזרם ואני מאמין שאחזור להפלגות מעין אלו לקפריסין או ליעד אחר בהשכרת יאכטות.

תודה מקרב לב לצוות…כה לחי…

רבקה ודוד

לברורים והזמנות : 054-47-87-100