זמן ים עם היאכטה של מוטי.

השכרת יאכטות – שייט לתורכיה אנו מבצעים כיום במיוחד למטרת צבירת זמן ים,זה שייט של שמונה עד תשעה ימים.

בהשכרת יאכטות לשייט לתורכיה היציאה ממרינה הרצלייה,את היום הראשון אנו מבלים בים בשייט לקפריסין, ננסה לתפוס דגים ובעיקר נשאר בשגרת הפלגה,ביום השני של השייט אנו מגיעים לקראת ערב לפפוס שבקפריסין,התארגנות,מקלחת ויציאה לטברנה הנקראת דמוקריטוס.

יום שלישי של השכרת יאכטות נצא בשייט לתורכיה,נחצה את הים בנקודה הכי קרובה ולאחר כיום וחצי נגיע לפיניקה שבמזרח הריביירה התורכית,אם הכל יזרום כמתוכנן בסופו של היום הרביעי נבצע כניסה בשייט לתורכיה.

את היומיים הבאים בהשכרת יאכטות נעביר בשייט לאורך חופה הדרומי של תורכיה,עד כמה שהזמן יאפשר לנו בהתחשב בזמנכם ובתקציב שיש לנו,למעשה נתעורר כל בוקר נשוט כמה מיילים לאתר עגינה ,מפרצון או אי אחד מיני רבים שיש באזור.

השכרת יאכטות לשייט לתורכיה למען זמן ים נדרשים רק שמונה ימים,אך מכיוון שהזמן לחוץ התכנית ניתנת לשינוי או הארכה.

את השייט חזרה מתורכיה לארץ נעשה רצוף ללא עצירה בקפריסין כמו שעשינו בהלוך.

השכרת יאכטות לזמן ים מאפשרת לכם תרגולים שונים על מנת שתוכלו לקבל ניסיון שייט,אם בתורכיה תרגלנו כניסות ויציאות ממרינה, בשייט חזרה נתרגל ניווט,חוקי דרך,מזג אוויר,הורדת פיקסים למפה,מפרשנות בסיסית,מכיוון שהשייט חזרה אורך שלושה ימים נדבר תאורטית הרבה על שייט,נקבל פרקטיקה מעשית ונפתור יחדיו כל בעיה שתתעורר או כל שאלה שתשאל,אל תוותרו על ניסיון זה…לא תאמינו לי אם אומר לכם כמה ידע צברתי מההפלגה הראשונה שלי,רק צריך להגדיל ראש ולחשוב נכון.

השכרת יאכטות לשייט לתורכיה מאפשרת לכם לקבל הרבה ניסיון בשייט.

בהצלחה !!!

לברורים והזמנות : 054-47-87-100

OLYMPUS DIGITAL CAMERA