חופשה בקפריסין האי הקרוב ביותר אלינו,היא חופשה שניתנת לביצוע בדרכים שונות,למעשה האי השכן לנו ידוע בקבלת הפנים הטובה,אפילו היחסים שבין ישראל לקפריסין טובים מאוד וזאת בגלל פרויקטים משוטפים בים התיכון.

בגלל הקרבה זהו יעד אטרקטיבי לחופשה קצרה אשר ניתנת לביצוע בדרך האוויר או היבשה.

שייט לקפריסין זה דרך מקובלת ביותר לעשות זאת,ניתן להשכיר יאכטה,להגיע לחופשה בקפריסין בדרך מיוחדת ושונה מן הרגיל,הדרך המקובלת ביותר היא טיסה כמובן שאורכת לא יותר מארבעים דקות אך אנו מעדיפים להגיע דרך הים בצורה יותר מאתגרת עם אפשרויות עצירה,ירידה למים ודייג אטרקטיבי של דגי טונה,

מה שהופך את ההפלגה לקפריסין למעניינת.

חופשה בקפריסין יכולה להתאים לצעירים ולכל המשפחה,מקומות הבילוי רבים ומאפשרים מגוון פעילויות.

לצעירים בחופשה בקפריסין יש הרבה מסיבות חוף באיה נפה וספורט ימי מאתגר,הטיילים שבניכם ייהנו מטיולים באי (ניתן לבצע זאת על ידי השכרת רכב במחיר מצחיק),האתר הפופולארי באי הוא הר הטרודוס,לעלייה איליו תצטרכו להצטייד בסודר מפני שהפרשי הטמפרטורות מאזורי החוף יכולים להגיע לעד חמש עשרה מעלות, בדרך להר ישנם כמה אתרי מפלים ואגמים,בהגיעכם לפסגה תיהנו משוק מקומי שבו מציעים רוכלים מקומיים את מרכולתם,המיוחדים לדעתי הם מיני הדבש,שמני הזית והיינות המקומיים.

חופשה בקפריסין מאפשרת בילויים ליליים מיוחדים של טברנות עמוסות במקומיים המבלים לצלילי הבוזוקי ובמוסיקת רבטיקו יוונית,ניתן לשבת באחת מן הטברנות לארוחת ערב אותנטית ולצפות בלהקה המנגנת לכם מוסיקה חיה.

אחד החופים המבוקרים ביותר בחופשה בקפריסין הוא חוף אפרודיטה ומסולע שהוא מקום לבילוי יומי אף כי הרחצה בו זקוקה לתשומת לב מיוחדת בגלל האופי הסלעי שלו,חוף נוסף ישנו בכפר הנופש הציורי פיזורי,זהו מפרצון מוגן מרוחות בעל אופי תיירותי מיוחד גם מפני שמקום זה עדיין לא נגלה להרבה ישראלים.

השכרת יאכטה לחופשה מקפריסין היא הדרך שאנו יכולים להציע לכם,זו המומחיות שלנו ובדרך זו אנו מבטיחים לכם הנאה מרובה עם פעילות ימית.