כשאני מדבר על יום כיף בים אני מתכוון לצאת ללב הים לא לשבת על חוף,,,

יום כיף בים זה בשבילי לצאת עם יאכטה לשייט,לחוש את האדרנלין,לחוש את החופש ולבצע פעולות לא שגרתיות כמו ביום יום.

יום כיף בים מיועד לכל הגילאים,למשפחות שמחפשות זמן איכות עם הילדים,לזוגות רומנטיים שמעוניינים לחוש רחוק אבל להיות ממש קרוב,לקבוצות וועדי עובדים שחפצים לצאת מהשגרה היומית שלהם.

יום כיף בים מאפשר לכם לשוט אל עבר האופק,לחוש את הבריזה,להקשיב לרחש הגלים ולתת לקרני השמש ללטף את גופכם,בזמן השייט אם מצב הים מאפשר זאת הצוות ייתן לכם לרדת למים למשחקי ים,אפילו תוכלו ליהנות מגרירה על גבי אבוב הנקשר ליאכטה,לאחר הדרכה קצרה תוכלו להתנסות בהשטת היאכטה בעצמכם,אפילו תאותגרו במשימות שייט,

לאוהבי דייג,ביום כיף בים מאפשר הצוות להתנסות בשיטות דייג מיאכטה,מגוון ציוד דייג נמצא ביאכטה ותוכלו לעשות בו שימוש להנאתכם,כמו כן ניתן לצרף ספוט ימי נוסף כגון אופנוע ים או קיאקים.

יום כיף בים לא יהיה מושלם ללא מאכלים ומשקאות,למען האמת לא מומלץ לאכול יותר מידי כבדהיות שיש אנשים שחשים שלא בנוח עם אוכל בים,לכן אנו מאפשרים משהו יותר כליל,משקאות וחטיפים,פלטות גבינות וירקות,פלטות נקניקים וחמוצים,או פשוט כריכים מעודנים,הצוות יעשה הכול למען תרגישו טוב,גם מהסיבה שאנו רוצים שתחזרו שוב.

ליום כיף בים אתם מגיעים על לבוש קיצי ונוח,יש להביא מגבת,בגד ים וכובע,הכי חשוב להגיע בראש טוב,עם תחושה שאתם יוצאים להתנסות של משהו חדש שלא עושים כל יום.

מובטחת הנאה !!!

לפרטים והזמנות – 054-47-87-100