שייט ביאכטה של מוטי… והמסיבה מושלמת. ימי הולדת והפתעות עד 11 איש.

054-47-87-100

יום הולדת שמח

כן ימי הולדת לכל אחד מאיתנו יש רק פעם בשנה,לאמור את האמת כל אחד מאיתנו שיום ההולדת שלו מתקרב,עסוק בתהיות,מחשבות ואפילו שאלות,למשל על העבר,מנסה להיזכר בילדות,או בתקופות קודמות בחיים…האם גדלתי כמו שרציתי? האם התפתחתי כפי שדמיינתי? מנסה גם לחשוב על ההווה,או על העתיד…מה יהיה? לאן יוביל אותנו הגורל… ומה ילד יום…

ימי הולדת…לי יש בעיה לא קטנה עם זה,היומן שלי מלא בתאריכים של ימי הולדת (חברים,קרובים,משפחה) תמיד אהבתי לזכור תאריכי ימי הולדת ולהפתיע את הקרובים לי,אם זה על ידיי הרמת טלפון ואיחולים לבביים,או להפתיע בצורה מיוחדת ושונה.

הבעיה פה שחוג המשפחה תמיד גדל ומתרחב,כל שנה אני מעלה את רף ההפתעות וצריך כל הזמן להתחדש ולהתעדכן ברוח התקופה.

לאחרונה נוצר טרנד חדש ימי הולדת ביאכטה או יאכטה לימי הולדת משהו חדש,מפתיע ומאתגר,פשוט מאוד משוטטים באתרי האינטרנט ומחפשים יאכטה לימי הולדת או ימי הולדת ביאכטה ויוצרים קשר עם אחד מבעלי היאכטות אשר עוסקים בתחום (חייב להיות יאכטה מסחרית שמבוטחת בהתאם).

השנה החלטתי להפתיע את חברתי בצורה זו…

לאחר יצירת הקשר,קצת דין ודברים לסיכום קבענו תאריך ושעה.

ביום השמחה חצי שעה לפני השעה המיועדת ביקשתי מכל החברים להגיע ליאכטה היאכטה כמובן הייתה מקושטת ואפילו שלט המזל טוב הונף.

בשעה המיועדת הגענו חברתי שתחיה ואני אל היאכטה ואז החברים פצחו בשירי יום הולדת עם המוסיקה ברקע,לרגע לא הסרתי מבטי מזוגתי שהופתעה מאוד ואפילו העלתה סומק על לחייה,לאחר התאוששות יצאנו אל הים הפתוח לבושים בבגדי ים אופנתיים.

ירדנו כמובן למים ונגררנו עם אבוב וגלשן מירכתי היאכטה,הסקיפר היה כל כך מיומן,היאכטה חדישה ומפנקת,היו מקומות ישיבה בצל ולעומת זאת גם מזרנים פרושים בחרטום היאכטה לשיזוף,לאורך כל ההפלגה היה כיבוד ומשקאות חופשי.

רעיון ממש אדיר חשבתי לעצמי עם הכניסה למעגן…מפני שכל החברה היו מאושרים ומחויכים מעוד חוויה שעברנו ביחד,יום הולדת ביאכטה…כמובן החלטנו להמליץ על יאכטה לימי הולדת גם לחברים אחרים כי זה שונה,מטריף,חדש ומאתגר.

אז…ימי הולדת יש רק פעם בשנה ואני כבר מתחיל לחשוב מה יהיה בשנה הבאה מי יודע אולי בירושלים הבנויה…

שיהיה יום הולדת שמח לכל אחד ואחד מכם ועד מאה ועשרים או עד מאה כעשרים…

החבר המפתיע.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA