כאשר אנו באים לתכנן מסיבת רווקים או רווקות מפתיעה לחבר או החברה הקרובים ביותר אלינו יש הבדל גדול האם הצד המופתע הוא זכר או האם היא נקבה.

השוני בן נשים לגברים במסיבות מסוג זה הוא מהותי בהחלט, גברים מן הסתם עם יותר ביטחון עצמי, כוחניים יותר, בעלי תחביבים אתגריים יותר, מעוניינים לכבוש תחומים שונים ומשונים.

נשים לעומת זאת יותר רכות ועדינות, חושקות יותר בתחומי היצירה, אומנות, איפור ועיצוב, לכן יעדיפו במסיבת רווקות דברים יותר רוחניים ורומנטיים.

כן, גברים יעדיפו מסיבת רווקים במועדון לילה, בלופט או בסוויטה מפוארת שם יוכלו להשתולל עם הרבה אלכוהול, מוסיקה רועשת וחשפניות מרקדות.

נשים לעומת זאת יעדיפו פגישה ביתית, מסעדה, או מקום יותר אינטימי בו תתאפשרנה להן אווירה שקטה, מוסיקת רקע נעימה ואולי תוספת של איזה אסטרולוגית או מתקשרת.

מהניסיון שלנו אנו למדים שרבים מבני שני המינים יעדיפו מסיבת רווקים או רווקות על יאכטה חדישה, דבר שיאפשר להתאים את אופי המסיבה לגברים וגם לנשים, תארו לכם מן תרחיש כזה שאתם שטים על יאכטה אל לב הים, אתם שומעים מוסיקת רקע לבחירתכם, אלכוהול זורם לפי דרישתכם, צוות היאכטה מפעיל אתכם בפעילות שתתאים גם לכם וגם לכן וכבדרך אגב אתם נהנים מבריזה חרישית, נוף של טבע מסביב עם אור השמש בשעות היום וכוכבים מרצדים בשעות הלילה.

פעילויות במסיבת רווקים – רווקות

גברים… במסיבת רווקים צוות היאכטה יאפשר פעילות ימית אטרקטיבית של גרירת אבובים מירכתי היאכטה, שחייה בלב ים, ציוד דייג בנמצא יאפשר לכם להתנסות בדייג, ניתן לצרף אופנוע ים, הנועזים בניכם יקבלו אינפורמציה על הזמנת חשפניות.

נשים…במסיבת רווקות תוכלו ליהנות מאווירה שקטה עם מוסיקה מתאימה לבקשתכם, שייט אבובים, ירידה למים לשחייה, ניתן לצרף אסטרולוגית, מאסג'יסטית או מתקשרת, צוות היאכטה ישמח לעזור בארגון משחקי חברה שמתאימים למסיבת רווקות.

מסיבת רווקים רווקות על יאכטה – האמנם

כן, החבר או החברה הקרובה שלכם עומדים להתמסד, מסיבה על יאכטה זה משהו ייחודי ואטרקטיבי, יעידו על כך האנשים שעברו את התהליך וביצעו הצעת נישואין על יאכטה ולאחר מכן חזרו לעשו מסיבת רווקים.

בסיום השייט והמסיבה תרדו מהיאכטה בחיוך רחב שפתיים, יותר שזופים, תישארו עם טעם של עוד והכי חשוב תמיד תזכרו את המסיבה המדוברת.

ניתן גם לבצע מסיבת רווקים באילת על יאכטה מפוארת.

בואו ליהנות ושיהיה בשעה טובה ומוצלחת !!!

לפרטים והזמנות – 054-47-87-100

OLYMPUS DIGITAL CAMERA