מסיבת רווקים שונה

ארגון מסיבת רווקים איננו דבר פשוט ועשוי להיות כאב ראש, אבל החבר הטוב שלנו מתחתן ואנחנו רוצים לארגן לו מסיבת רווקים שונה, מיוחדת וכזו שהוא לא ישכח כל החיים. לא אנחנו לא מדברים על כך שתצא לו חשפנית חצי ערומה מתוך קופסה או עוגה, תשב לו על הברכיים וחבר שמקנא יצלם וישלח את זה לאהובתו כדי לסכסך – אנחנו לא סצנה בשיר שלנו. אנחנו מדברים על מסיבת רווקים מדליקה ומיוחדת, במקום מיוחד, שגם האורחים ייהנו ויזכרו לאורך שנים.

די למקומות המשעממים:

כאשר מדברים על מסיבת רווקים ומתחילים לחשוב על מקומות לקיים בו את האירוע, הרי שיש כמה מקומות שישר חושבים עליהם: ווילה, בית של אחד החברים, פאב/מועדון מסוים שהחבר'ה נוהגים לבלות בו וכו'. אם כולם חושבים על זה הרי שזה לא כזה מיוחד ואפילו נדוש.

מסיבת רווקים על יאכטה לעומת זאת, יכולה להיות מיוחדת מאוד, שונה ומעניינת במיוחד. השכרת יאכטה למסיבת רווקים היא לא דבר שבשמיים ולבטח תהיה זולה יותר מכל האופציות האחרות שהעלינו (טוב נו, אולי פחות הדירה של אחד החברים).

מדוע דווקא על יאכטה?

מסיבת רווקים שמתחילה על הים ונמשכת עם שייט ביאכטה בים תהיה מיוחדת ומדליקה במיוחד. ניתן לשלב כל כך הרבה דברים כדי להפוך את האירוע למושלם ועצם התכנון לעשות אותו ביאכטה כבר הופך את המסיבה למיוחדת. מדוע דווקא על יאכטה אתם שואלים? ובכן ניתן להתחיל את מסיבת הרווקים על החוף, טרם ההפלגה. לאחר מכן בעת השייט ניתן להשתולל, לשיר, לרקוד, לשתות וליהנות מבלי שמבלבלים לנו את המוח ומבלי שנפריע למישהו אחר עם המוסיקה הרועשת או הזיופים עם מכונת הקריוקי.

דברים נוספים שצריך לארגן למסיבה:

זה שהמסיבה מתקיימת על היאכטה לא אומר ששכחנו שצריך לארגן עוד כמה וכמה דברים כמו: אוכל, מוסיקה, אטרקציות שונות, מצלמה לתעד הכול (ואולי אפילו לשכור צלם) ועוד. חלק מהדברים תוכלו להשכיר גם משירותי היאכטה ובתיווכה וכך להקל על עצמכם ועל ההוצאות שלכם. את הדברים הנוספים תוכלו לארגן בתיאום עם בעלי היאכטה כמובן ומשם תוכלו כבר ללכת לארגן את ההזמנות.