צימר על המים בהרצלייה הינו צימר על יאכטה רומנטית המתאימה לזוגות רומנטיים, להצעות נישואין, להתבודדות מהעולם האינטנסיבי, לזמן של שקט ושלווה. צימר על המים בהרצלייה יכול להתאים לבאים מאזורים רחוקים או לאנשים שרוצים להפתיע את בת הזוג ברומנטיקה ואינטימיות.

צימר על המים בהרצלייה הינו צימר הממוקם באזור רומנטי עם תאורה נכונה, סלון מפואר, מטבח ושירותים, ומכיל טלוויזיה ודי.וי.די, ועוד הפתעות קטנות מגוונות.לקום עם זריחה לרעש הגלים, לשמוע מוסיקה בארוחת בוקר, לשכב בשמש עם מגזין או ספר טוב, לקבל את השקיעה נכנסת עם הגוונים האדומים כשהמים נוצצים והגלים רוקדים. לצאת לטיול באזור הרומנטי וליהנות מהים והמטיילים, להסתובב בין חנויות ולחזור לפינה האינטימית הנעימה.כל הדברים הללו נכונים אך צימר על המים באילת אטרקטיבי עוד יותר.

צימר על המים בהרצלייה הינו רעיון מקורי ומיוחד בו ניתן להפתיע את בן/בת הזוג כששניכם לבד וביחד, רחוקים מהחיים הרגילים, פסק זמן מהימים הקבועים,

נהנים מהרגע ואוגרים כוחות חדשים באווירה רוחנית ופנימית צוברים אנרגיות חדשות. צימר על המים בהרצלייה מומלץ לזוגות אוהבים, לחיזוק קשר או פשוט להתבודדות אינטימית.

לפרטים והזמנות : 054-47-87-100