יעוץ והכוונה בתחום הימי קניה או השכרת יאכטות הקליקו כאן או : מוטי-054-47-87-100

להרבה אנשים יש חלום לקנות יאכטה אבל לקנות יאכטה זה לא דבר פשוט ולא דבר של מה בכך.
קודם כל צריך לאהוב ים ולאהוב את התחום. לאחר מכן כשאתה הולך כבר לקנות יאכטה אתה צריך לבדוק כמה דברים, ודבר ראשון לדעת מה אתה רוצה ביאכטה, האם לקנות מפרשית או מנועית שההבדלים ביניהם גדולים. לדוגמה יאכטה מנועית צורכת יותר דלק יותר מהירה אבל פחות יציבה.
לעומת זאת יאכטה מפרשית היא יותר איטית, יותר יציבה ויותר חסכונית בדלק.
אתה צריך לדעת גם מה הוא התקציב שלך, מפני שיאכטות אפשר לקנות במחיר זול של כעשרות אלפי דולרים ועד מחיר גבוה ללא הגבלה למעשה. לכן חוזרים שוב לשאלה, מה אתה רוצה להפיק מהיאכטה שלך ולאיזה מטרה אתה רוצה שהיא תשמש.האם למגורים כצימר על המים,או לשייט קצר,הפלגות לחול, או רק להפלגות דייג,יכול להיות בשביל הכיף.
כמו כן צריך לדעת ולקחת בחשבון את תחזוקת היאכטה שזה מתבטא בסכום כסף לא קטן ושיש באפשרותך לעמוד בזה. כאשר החלטתם ואתם מוכנים לזאת חפשו בסבלנות ואל תמהרו יאכטות יד שניה אפשר למצוא במרינות הרבות בארץ ובחו"ל. פשוט לשוטט במרינות ולא חסר יאכטות כאלה , מה שכן אל תחסכו בבדיקה, קחו איתכם בעל מקצוע או מהנדס כלי שייט שיבדוק למענכם את כלי השייט המיועד. וכן שיבדוק את העלויות שמסביב למשל יאכטה מדגל זר שרוצים להכניס לארץ צריכה להיות בגיל מסויים וישנו תשלום נוסף של ביטול דגל ורישום בארץ , לכן חישבו… לפעמים מה שנראה זול בחוץ מגיע לארץ ונראה יקר.
האמת למסקנה שאני הגעתי בסוף יותר זול לקנות בארץ.
יאכטות יד שניה אפשר למצוא גם באתרי האינטרנט הרבים שמוצפים באינפורציה ואם חשבת על יאכטה חדשה ישנם הרבה יבואנים וחברות שיעזרו לכם בנושא (חפשו באינטרנט).
בקניה כזו אמנם יש לכם אבא ואמא ויש למי לפנות אם תהיינה בעיות בעתיד אבל לעומת זאת יש לקחת בחשבון עלויות נוספות של התקנות והתאמת היכאטה לצרכים האישיים שלך
כמו כן הקונה לפעמים משמש כשפן הנסיונות של היצרנים במודלים חדשים
אז שוב לא למהר לבדוק הרבה אופציות באינטרנט ובמגזיני השייט.
שיהיה בהצלחה!!