הפלגות ושייט זהו תחום מיוחד לבילוי בארץ, כאן ממש קרוב במרכז הארץ, בהרצלייה, לא צריך להרחיק לכת בכדי להתנתק מהציביליזציה בשביל לצאת משגרת היום יום, לא צריך לשבור את הראש בשביל למצוא רעיונות לבילוי, הרצלייה היא עיר שמאפשרת לכם לצאת מהמרינה לשייט לכל מטרה, באווירה אינטימית עם בת הזוג שלכם, בליווי חברים, או שייט משפחתי, כאן ממש קרוב לבית, שייט רומנטי לזוגות אוהבים מתחיל עם שקיעתה של החמה, כאשר האופק משנה צבעו לאדום בוהק ומסתיים באפלת הלילה כאשר כוכבים מרצדים ממעל.

השייט בהרצלייה מתאים כאמור לכל מטרה, לכל הגילאים ומאפשר לכם להפתיע את בני הזוג שלכם ואפילו חברים קרובים, היאכטה של מוטי מאפשרת לכם להגשים כל חלום בתחום הים, הניסיון של הסקיפר הוותיק יעזור לכם להפיק אירוע שמח ומאתגר, עם משקאות, חטיפים ומוסיקה מתאימה ברקע.

שייט בהרצלייה למטרות שונות

הצעת נישואין על היאכטה של מוטי זה משהו מקורי ומיוחד בו עולה אל על מפרש מהודר עליו הכתובית הנדרשת…בו הגבר מביע את אהבתו ומבקש למסדה.

" אוהב אותך ! התנשאי לי ? "

מסיבת רווקים אצלנו גם כן מיוחדת ואטרקטיבית, בה אתם יוצאים לשייט עם חברים קרובים של החתן המיועד, תוך כדי עוצרים לירידה למים, נגררים על גבי אבובים ומנסים כוחכם בדייג.

שייט זוגי רומנטי זהו שייט לזוגות אוהבים בשילוב ארוחה זוגית ויין משובח, רק אתה והיא שלובי זרועות, חשים את אהבתכם האחד לשנייה ומטפחים את הזוגיות.

הפלגה משפחתית זו הפלגה של זמן איכות להורים וילדים יחדיו, ספורט ימי ודייג.

שייט בהרצלייה מאפשר גם ימי גיבוש לצוותי עובדים, בכדי לתת מענה לגיבוש הצוות באתגרים שונים ובדיקת כישורי הצוות בעמידה במטלות.

כמו כן ניתן לבצע מסיבות הפתעה לימי הולדת, יום נישואין וכל אירוע שעולה על ראשכם, החברים מגיעים לפני הגעתו של

המופתע, מוצפנים ביאכטה ועם הגעתו בליווי מוסיקה תהליך ההפתעה יוצא אל הפועל.

שייט בהרצלייה והיאכטה של מוטי מזמינים אתכם להתנסות בחוויה מטריפה…

לפרטים יעוץ והזמנות – 054-47-87-100

OLYMPUS DIGITAL CAMERA