היאכטה של מוטי מציעה לכם שייט לקפריסין על גבי יאכטה מאובזרת למשימת הפלגה בין לאומית,ציוד בטיחות מושלם,אסדת הצלה,מכשירי קשר וניווט,ביטוח צד גימל,ביטוח ורישיונות להסעת נוסעים בשכר.

היאכטה לשייט לקפריסין הינה יאכטה בעלת שלוש קבינות שינה זוגיות,מטבח מאובזר בכלי מטבח,תנור אפיה ומערכת גז לבישול,סלון מרווח ומאובזר בדי.וי.די, באל.סי.די.ובמערכת שמע למוסיקה,שירותים ומקלחת,כמו כן על גבי הסיפון הקדמי פרושים להם מזרני שיזוף מפנקים ובירכתי היאכטה ספסלי ישיבה באזור מוצל.

שייט לקפריסין על יאכטה שכזו מאפשר לכם פעילות ימית רחבה ומגוונת,ניתן לקבל הדרכה על תפעול היאכטה מהסקיפר ולהיות חלק בלתי נפרד מהצוות כלומר להיות מעורבים בהפעלת היאכטה,ניתן להוריד ציוד דייג למים מה שיבטיח לנו ארוחת דגים בהמשך,מכיוון שזהו שייט לקפריסין בהפלגה פרטית ניתן לעצור את היאכטה לירידה למים כאשר ואם תחפצו,כמו כן נוריד אבוב למים ונגרר על גביו במים.

שייט לקפריסין – מה בתפריט

לפני ההפלגה לקפריסין תפגשו עם הצוות ותגיעו להסכמה על קניית האוכל והמשקאות שתרצו,למעשה בזמן השייט הכלכלה היא פשוטה ביותר,בדרך כלל גבינות,ירקות,בצים,נקניקים,קופסאות שימורים וחטיפים,עם העצירה ניתן לעשות בר.בי.קיו.לבשל ולאפות כל דבר שתרצו,במידה שנדוג דגים מה שבדרך כלל קורה,הם יגיעו לצלחת במהירות האפשרית,משקאות קרים וחמים לפי דרישה כמובן.

לפני שאתם מחליטים על השכרת יאכטה לשייט לקפריסין עליכם לוודא שאתם יודעים מה זה ים וממליצים לכם לעשות הפלגת ניסיון בים התיכון או הפלגות באילת ובים האדום ולדעת שאתם רוצים ומוכנים לעבור חוויה מיוחדת במינה ואם אתם חוששים ממחלות ים אז יש לזה פיתרון והוא לקיחת כדורים למניעת בחילות בים,לבדוק תוקף דרכונים,לבוא נחושים וחדורים מוטיבציה כדי לעבור חוויה שלא תשכחו וללא צורך לארוז ביגוד מיותר.

היאכטה של מוטי

לפרטים והזמנות : 054-47-87-100