לפרטים והזמנה השכרת יאכטה : 054-47-87-100

הזיקה בין ים רומנטיקה וזוגיות

הגשמת חלום

עוד משחר ההיסטוריה אנו עדים לכך שרומנטיקה, זוגיות וחיזור מהווים חלק נכבד באורח חיינו כבני אדם.

למעשה תכונות אלו של חיזור וזוגיות קיימות אצל כל בעלי החיים ודוגמאות לכך יש הרבה, אם זה אצל הולכי על ארבע, בעלי כנף, זוחלים, יצורים ימיים ועד לבני אדם.

לכל זכר מבין בעלי החיים יש יצר ורצון עז מאוד כדי שתהיה המשכיות לשושלת שלו וכדי שצאצאיו יינשאו את הגנים שלו. לאחר מציאת בת הזוג האידיאלית עסוקים בעלי החיים בתהליך החיזור, אצל בעלי החיים דבר זה מתבטא בכך שהזכרים מפגינים ומראים את יכולתם כמו כוח, התהדרות ביופי, נחישות, קולות חיזור ותנועות חיזור, כל חייה ומה שהטבע הקנה לה.

אצלנו בני האדם הטבע יצר את אותם אינסטינקטים אך במונחים שונים, אבל ממש דומים, גם אנו בוחרים את בת זוגתנו קודם כל לפי חושים, אם זה לפי מראה חיצוני, ריח, דיבור, התנהגות והופעה.

לאחר שמצאנו את המיועדת אנו מתחילים את תהליך החיזור שיכלול התהדרות בדברים החיוביים שיש בנו מכל הבחינות וניסיון להסתיר את חסרונותינו.

החיזור יעשה בדרך כלל על ידי הופעה מכובדת, הפעלת טכניקת הדיבור, התרברבות על דברים חומריים שיש לנו, קניית מתנות, הזמנה ליציאה לארוחה או אפילו יציאה במחולות.

אני כשלעצמי בן אדם רומנטי ואדם שאוהב ים ומים לכן אעדיף שייט רומנטי או שייט זוגי.

עוד בצעירותי ידעתי שהים משרה עליי אווירה נינוחה ומרגיעה, גם כאשר לא הייתי חש בטוב או הייתי חסר מנוחה חיפשתי את קרבת הים, עם הגעתי לסביבת הים באורח פלאים הרגשתי השתפרה, לא סתם המים משולים לתורה ובקבלה הם משולים כדימוי לתענוג, כמו כן למים יש יתרונות רבים וכל הנחלים זורמים לים, לכן הים נחשב לבעל עוצמה ואנרגיות חיוביות.

שימו לב בעצמכם כאשר אתם בים במיוחד בשניים האווירה נפלאה, האנרגיות חיוביות, הרומנטיקה באוויר והאהבה גוברת על הכל, ככתוב בשיר השירים: “מים רבים לא יוכלו לכבות את האהבה”.

עוד לפני שקיבלתי את רישיון השייט שלי תמיד חלמתי ותכננתי שייט זוגי בו אוכל לשוט רק אני וזוגתי על גבי יאכטה, שייט רומנטי שכזה יכול למלא את המצברים לתקופה ארוכה, ככה ממש עשיתי ולמען מטרה זו עבדתי 5 שנים. במהלך קורס המשיטים הכרתי את המיועדת שסומנה על ידי כמטרה, פה התחיל תהליך החיזור עד נפילתה ברשת, התחברנו די טוב בזכות הים הרומנטיקה והאהבה, באיזה שהוא שלב הגענו לתורכיה רכשנו יאכטה שהייתה מיועדת לדבר אחד: שייט רומנטי באגן הים התיכון, רצינו להיות רק אנחנו לתקופה, מנותקים מהציביליזציה במפרצונים ואיים שעוד אפשר להיות בהם לבד.

לאחר שייט זוגי שכזה היאכטה הייתה אמורה להימכר ואנו היינו אמורים להמשיך לבנות חיים (או שלא) לאחר שפרצנו גבולות בתחומי החיזור, הרומנטיקה והזוגיות.

אני מקווה שאתם מתארים לעצמכם כמה אהבה ורומנטיקה יש באוויר כאשר אתם בשייט זוגי.

האופק מסביב, היאכטה מרחפת על פלגי מים.

אתם קרובים חשים אחד את השני וממעלה השמיים.

היאכטה נעה לפי קצב הרוח והגלים.

אתם דברים חדשים אחד על השני מגלים.

זה למעשה שייט רומנטי, אוכלים ביחד, שותים ביחד, שוחים ביחד וישנים ביחד, כך שנה שלמה, שום דבר פשוט לא יכול להפריד ביניכם.

באשר אלינו… למדנו אחד את השני, הכרנו אחד את השני והגענו למצב שרק ממבט ידענו את רצונו של השני, כך גם הנחנו יסודות חזקים לבניית בית ביחד, שייט רומנטי שכזה הסתיים ומיצה את כל מה שציפינו ממנו, היאכטה נמכרה, מיסדנו את הקשר בינינו, כיום אנו נשואים עם שני צאצאים, ועדיין פעם בשנה טסים ליעד מסוים משכירים יאכטה ושוב, שייט זוגי רק אני והיא, הפעם לשבוע של שלווה, נופש ורגיעה.

הרומנטיקן.