היאכטה של מוטי עוסקת בין הייתר בתחום הזוגיות,הפלגות רומנטיות, שייט רומנטי, רומנטיקה והאהבה,לכן עלה בדעתנו לתת ללקוחותינו מספר טיפים לזוגיות מושלמת.אם כך.. התאמה זוגית,או התאמה בין בני זוג יש אומרים שזה לפי מה שהכוכבים הועידו לנו,יש שיגידו זה מאלוהים,יש שיסברו שזה זיווג משמים,מה שבטוח הוא שיש משהו שם למעלה שמסדר ומכוון לנו את הזוגיות,למרות הכל,אומר את האמת הכול תלוי אך ורק בנו,,,איך ננהג האחד עם השנייה כאשר תאמר מילה טובה,או לחילופין מילה רעה,איך נגיב לגירויים סביבתיים כמו אהבה,מין,רומנטיקה וחיזור, בכדי להקל עליכם את המלאכה ניתן לכם כאן המלצות להתאמות אפשריות לבני זוג,חלקן טובות,חלקן רעות,חלקן אפשריות וחלקן בלתי אפשריות,אך כפי שכבר אמרנו יש קשרים שיחזיקו לאורך זמן,יש קשרים שיפוגו מהר,הכול אפשרי אם תשכילו להתגבר על מכשולים,הכול בלתי אפשרי אם תלכו עם הראש בקיר.להלן מיקום ההמלצות…חפשו את מזלכם ברשימה שלפניכם :

התאמה לבת מזל טלה

עם בן מזל טלה – ידיד טוב, איש סוד, קשר מיני לא ימריא לשחקים קשר לא מלהיב במיוחד, שיגרתי ורגיל, הקשר המיני גווע עם השנים, שני בני הזוג נותנים מרחב מחיה שיכול לגרום לבגידות, אך התא המשפחתי טוב לצאצאים.

עם בן מזל שור – שני הצדדים רוצים תשומת לב, להיות במרכז העניינים, גם במיטה כל אחד יתרכז בעצמו עד כדי כך שיזניח את שותפו, זהו קשר טוב תשוקה רגעית, כל ההתחלות שלהם קשות עד אשר נופל להם האסימון, כאשר יבינו שביחד יהיה להם טוב, ישלימו ויפצו אחד את השנייה.

עם בן מזל תאומים – קשר שמבוסס על כיבוש טוטלי שיהרוס את עצמאותה של הטליה, אם תרצה כמובן, קשר מיני לסקס סוער ביותר, טוב לנישואין, תמיד יצליחו לספק אחד את השנייה, גם בגידות הדדיות נסלחות בסופו של דבר.

עם בן מזל סרטן – הסרטן יודע לנצל את תמימותה של הטליה לצרכיו, טיפוס דומיננטי שישלוט בה, במיטה תמיד ירצה מחמאות על גבריותו, יעדיף שהטליה תהייה כנועה, בקשר לנישואין יבקש נאמנות מצידה, אם תרצה הטליה לשמור על קשר הנישואין תהייה צריכה להיות תמיד לרגליו.

עם בן מזל אריה – האריה קנאי מאוד, לא יסבול לראותך עם אחר, במיטה חסר יצירתיות, אך ירצה להוכיח שהוא הכי טוב בשבילך, יחשב כבעל נהדר, עם כל הקנאות שלו, אוהב חנופה שרק הטליה מסוגלת לספק לו, כל עוד היא מסתגלת לקצב שלו הכול יהיה טוב.

עם בן מזל בתולה – קשר מצוין, תוכלי לספר לו סודותייך, יחלץ תמיד לעזרתך, במיטה לא יוכל לספק את גחמותייך, אפילו יסלח על בגידותייך, אם תוותרי על פזילה לצדדים ותלמדי אותו מה את אוהבת, יהיה טוב לשניכם.

עם בן מזל מאזניים – קשר נהדר, הטליה מינית ושתלטנית שתספק לו את כל מבוקשו בתחום המיני, קשר מושלם לנישואין, הטליה שולטת ומוליכה את בן זוגה בתחבולות ומשביעה את רעבונו המיני של בן המאזניים.

עם בן מזל עקרב – קשר שנועד לכישלון המיניות של הזכר דלה, של הנקבה עזה, העקרב אוהב את עצמו יותר מדי, שניהם קשי עורף, הם לא מתייחסים אחד לשנייה, אם בני הזוג לא יפלשו לתחומו של השני הקשר יכול להחזיק.

עם בן מזל קשת – שני בני הזוג יכולים להיות בקשר נהדר אם יש להם אינטרסים משותפים, הקשר עצמו נתון לירידות ועליות ויהיה טוב רק כאמור שיש מטרה משותפת, הקשר המיני בעייתי כי כל אחד רוצה מהשני את המיטב.

עם בן מזל גדי – קושי ביצירת קשר, גם עם רצונו הטוב של הגדי, קשה לא לענות לצרכיה המיניים של הטליה, היא זקוקה למאהב אמתי, קשר זה למעשה בלתי אפשרי, שני בני הזוג יפזלו תמיד לצדדים.

עם בן מזל דלי – קשר שעשוי להסתיים בבגידה של הטליה, היא תנסה לפתות את הדלי, הוא לא יבחין בלהט שבה, היא כשלעצמה מלאה בתשוקה, הוא עסוק בדברים יומיים וברומו של עולם, קשר שנועד לכישלון מלכתחילה.

עם בן מזל דגים – חיים מלאים במריבות ותלאות, בן הזוג שולט בחיי המין של הטליה, היא תרצה עוד ועוד, הוא יעשה הכול לרצותה מבחינה מינית כאשר הוא יעזוב למען אהבה אחרת היא תעשה המון כדי להשיב

התאמה לבת מזל שור

עם בן מזל טלה – קשר הדוק לאורך זמן, הטלה מפרנס, והשורה דואגת לשלום הבית, הקשר בניהם של שיחה, השור עם כושר מיני גבוה, היא פסיבית במיוחד ומשאירה את העבודה לבן זוגה, מה שלא יחזיק לאורך זמן.

עם בן מזל שור – בני הזוג שואבים כוח רב ותמיכה אחד מן השנייה, זה מבטיח הרפתקת אהבה סוערת, איחוד הנישואין משמעותי, יציב ונאמן גם בתחום המיני, פשוט מפני שהנקבה תינשא תמיד רק לגבר שתרצה.

עם בן מזל תאומים – במקרה זה הנקבה עם רגליים מוצקות על הקרקע, הזכר בשמים, כך הם משלימים זה את זו, הם מאזנים זה את זו גם בקשר המיני גופני וגם בנפש, כאשר שניהם מסופקים הקן המשפחתי פורח וחם.

עם בן מזל סרטן – הסרטן חושב שבת מזל שור טרף קל, הקשר בניהם ללא תאוות בשרים, עם מריבות ולעומתן פיוסים, קשר כזה גוזל משני בני המין הרבה אנרגיה, הם מסוגלים להוציא את הטוב זה מזו וגם את הרע, לכן אפשרות של ניתוק.

עם בן מזל אריה – הזכר רואה בנקבה אתגר מיני, היא אוהבת מין והזכר יודע זאת, הוא בטוח שיכניע אותה, אך היא לא אוהבת להרגיש נשלטת, בחיי הנישואין היא תטפל בילדים והוא ימשיך כיבושים בחוץ, הקשר יתפרק בעתיד.

עם בן מזל בתולה – קשר טוב, קשר שימשיך לאורך זמן, אם תתגברו על חשדנות, בני הזוג אינם מפסידים דבר, מפיקים תועלת זה מזו, משלימים אחד את השנייה, אף אחד לא פולש לתחומו של השני, חוקרים את המיניות.

עם בן מזל מאזניים – קשר שלא יצליח לאורך זמן, הזכר רוצה להוכיח עליונות, הנקבה לא יכולה לחוש מאוימת, היא גם לא נשלטת, בחיי המין הזכר רוצה להראות את ביצועיו, היא נסחפת בשמחה, אחר זמן קצר פורשת כנפיים.

עם בן מזל עקרב – משיכה טבעית הדדית מעולה, קשר מיני חזק וסוער, במיניות קשר שמבוסס על ניצול הדדי, כאשר הזכר משביע את רצון הנקבה והיא נענית לו, כשהיא תחוש מנוצלת הקשר יתפרק במהרה.

עם בן מזל קשת – קשר חברי ממשי מבוסס על טיולים, שיחות נפש ארוכות, בקשר המיני הקשת יענג את השורה, אך לאחר הכיבוש, גם מריבות קטנוניות, הזכר יפרוש אל הכיבוש הבא, כך הופכים חיי השגרה לחים קשים יחדיו.

עם בן מזל גדי -קשר מצוין, הגדי הוא הידיד הכי טוב שהשורה יכולה לאחל לעצמה, יודעים לנצל האחד את יתרונו של השני, עוסקים במין לעיתים קרובות, קשר שיהיה טוב יותר ככל שהשנים יעברו.

עם בן מזל דלי – קשר שחבל להתחיל וקשה לסיים, הזכר אינו יודע להפעיל את פצצת המין (הנקבה השורה),היחסים בניהם מתפספסים, אם ידעו לנצל את הקישורים שלהם היו מגיעים לשיאים.

עם בן מזל דגים – כאשר השנים מוצאים את הדרך לאיחוד הקשר יחזיק מעמד, גם בגידות נסלחות לצורך העניין, הדג מנסה לסחוף את בת הזוג למצולות הים, היא אינה נסחפת, במיטה השנים לא ממש מסתדרים.

התאמה לבת מזל תאומים

עם בן מזל טלה – קשר חזק במיוחד, הזכר חזק, הנקבה נכנעת בקסמו, הוא נשבה בתמימותה, התאמה תמימה בתחושה של אהבה והרבה מיניות, היא יכולה לכבול אותו לקשר יציב ומאושר מבלי שיחוש כבול.

עם בן מזל שור – התאמה מאוד קיצונית, או שיצליח, או שיהיה פיצוץ שישאיר צלקות, הוא ישיר ורוצה להכניע, היא ביישנית ורוצה תשומת לב, אם את מנוסה ומסוגלת להובילו לאש התמונה בך, זה יצליח, ולא זו אופציה אחרונה לחתונה.

עם בן מזל תאומים – התאמה בלתי אפשרית ומסוכנת, שני הצדדים אנוכיים, חושבים על עצמם, על חשבון השני, נוטים למאבקי כוח, בסופם אחד רק מנצח, השני מובס ומושפל, גם במיניות יהיה קיפאון אלה אם ירצו לחקור זה מיניותו של זו.

עם בן מזל סרטן – קשר טוב ויציב, הוא מוצא בה אשת שיחה, נותן לה משענת ותמיכה, היא לא מאיימת על גבריותו, הוא לא מרגיש כנוע, הוא יהיה לך בעל טוב, יש בו הרבה מיניות ובשפע, אך נכנע לתמימותה של התאומה שמצליחה לשלוט במיניותו ותשוקתו עד תום.

עם בן מזל אריה – התאמה בינונית ולא מאוזנת, התאומה תעשה הכול למענו, לאריה יש את צרכיו, היא תהיה מקופחת בקשר זה, הוא פוחד שמישהו אחר יכבוש אותה בשל תמימותה, אך בעל נטייה לבגידה, הקשר יצליח רק אם האריה יהיה קשוב לאישה התאומה.

עם בן מזל בתולה – התאמה מעולה, בן מזל בתולה הוא הגבר היחיד שהתאומה יכולה להוביל ללא התנגדות, היא הדומיננטית, במיוחד אם היא יותר מנוסה הקשר יהיה יציב לאורך שנים, היא תמיד מובלת בקטע המיני, אך עם בן מזל בתולה היא תוביל ותדריך, אפילו תהנה מזה.

עם בן מזל מאזניים – קשר בעל ניגודים רבים, התאומה מעניקה, הוא יודע לקבל אך לא מעניק, היא רגישה הוא מנוכר, אין לו חוש הומור ולא יודע לקבל ביקורת, במיניות היא שופעת, תעניק ותתאמץ באמצעות מין להשיג אהבה, הקשר יגווע ,ינתק ותישאר הרבה טינה.

עם בן מזל עקרב – לנישואין לפי האסטרולוגיה אין גרוע מקשר זה, התאומה תמיד תהיה קורבן, היא רגישה מידי לזכר עקרב, היא תמימה, לא תחוש איך בתחבולות עושה לו מלחמה, עד שתרגיש בעוקצו, קשר לסקס נטו, היא חושבת שהאהבה מושלמת, הוא ישאירה עם לב פגוע.

עם בן מזל קשת – עולמותיהם של שני בני הזוג שונים בתכלית, מעניין להם יחדיו כי הם מגלים האחד את עולמו של השנייה, אם הצליחו להתגבר על השוני בשנים הראשונות הקשר יצליח, המיניות לעיתים מאכזבת, לעיתים מוצלחת, היא מתמסרת לקשר ורוצה קביעות, הוא מרגיש מוערץ.

עם בן מזל גדי – התאמה מצוינת, בני הזוג נהנים אחד במחיצת השנייה, היא נותנת מעצמה, הוא יודע להעריך את הנתינה שלה, הקשר המיני מושלם ואפילו יותר, שניהם מעניקים האחד לזולתו, אהבה משכרת חושים, שניהם משוחררים, מגוונים ובעלי דמיון מפותח ופורה.

עם בן מזל דלי – התאמה לא מומלצת, הוא רוחני מידי, היא עם רגליים על הקרקע, היא פגועה מחוסר תשומת לב מצדו כי הוא חי בעולם אחר, בסופו של דבר תתאכזר אליו, הוא ימצא נחמה בחוץ, קשר מיני טוב אך ללא בסיס רגשי דבר שיפסיק את רצונה במין ויוביל לפרידה.

עם בן מזל דגים – קשר משונה, הדג רואה בה התגלמות הנשיות, הוא חייב לשחק את המאהב האולטימטיבי עד שמתמוטט מחוסר אונים ,בדרך כלל הקשר רב תהפוכות, היא תגרום לו להיות מאהב בעל תשוקות עזות, הוא יעשה הכול כדי לספק אותה רגשית כדי שהקשר ימשך

התאמות לבת מזל סרטן

עם בן מזל טלה – התאמה שיכולה להיות אך לא רצויה, היא שתלטנית, הוא יודע לתחום את גבולותיו, היחסים מבוססים על עזרה ונתינה, מבחינה גופנית ונפשית הוא יעשה הכול כדי לרצותה, בשבילה זה טוב, אך תמיד יחפש דרך מילוט לנשים פחות שתלטניות.

עם בן מזל שור – היחיד שיכול לקבל את השתלטנות של הסרטנית הוא השור, הוא בטוח לידה וחש ביטחון, עוצמתו נותנת לה מקום מבטחים, זירת הפעולה שלו זו המיטה, שם בעדינות הוא גורם לה להפסיק לעקוץ ותימרות עשן עולים מחדר המיטות…מעורר קנאה.

עם בן מזל תאומים – קשר כזה אם יהיה הוא נדיר, היא אוהבת חברה מוקפת אנשים, הוא סגפן בביתו וזועף, כל אחד חושף את התכונות השליליות של האחר, במיטה זה ממש שדה קרב של אויבים, לעתים ההנאה מרובה בהכנעת האויב, אך הקשר מכאיב עוד יותר.

עם בן מזל סרטן – לקשר זה אין סיכוי, דומה לשרפה בשדה קוצים, שניהם מתגוששים ומשאירים שובל של אש, הקשר יצליח אך ורק אם הסרטן יוכיח סטנדרטים גבוהים בנאמנות ומיומנות, במיטה הסרטן כובש באון, היא מתנגדת אך נכנעת ומאבדת עצמה בזרועותיו.

עם בן מזל אריה – האריה חושש משליטה, היא רואה בו אטום, אם הקשר יחזיק הוא יהפוך לאפלטוני, הוא יבגוד והיא תשקיע מרץ בעבודות הבית, זה לא קשר טוב, האריה במיטה תותח, אך לא מצליח לספק את תאוות הסרטנית .

עם בן מזל בתולה – קשר שיחזיק בתחילתו, אך כאשר אחד מן השנים פותח עיניים ומרחיב אופקים יכולה להיות פרידה מאוחרת, היא שתלטנית ומובילה גם בתחום המיני ונהנית ממנו, חושבת שגם הוא נהינה, אך עלול לנטוש..

עם בן מזל מאזנים – התאמה שנתונה בידי הגורל, הוא יעשה הכול לשמור על יציבות, היא חשה את העול על צווארה, היא תעשה הכול לכבוש אותו גם במיטה, הקצב שלו יותר איטי ומחושב, היא שופעת מיניות, לו חשובה האיכות, מה שיפגע בסיפוקה ובגאוותו.

עם בן מזל עקרב – תא משפחתי חם ומאושר נטול בגידות, הוא מלא ביטחון ועצמאות, למרות שתלטנותה הוא יודע לתמרן אותה ולנווט את הקשר, גם בתחום המיני הוא יודע לנצל את המרץ שלה ושניהם מפיקים כאן תועלת.

עם בן מזל קשת – אין הרבה מן המשותף בן השנים, כול אחד רואה את חולשתו ומגרעותיו של השני, הוא לא אוהב מסגרות, היא לא מוכנה לחרוג ממסגרת, הקשר המיני סוער וטוב בשביל כל אחד בנפרד.

עם בן מזל גדי – הצלחת הקשר נתונה בחופש ההדדי שאחד נותן לשנייה, הוא אוהב את עוצמתה, לה קשה להבין שהוא עוצמתי כמוה, כאשר שניהם בעלי כוחות, במיטה הגדי מובל על ידה כצאן לטבח, למרות שהוא רגיל להיות המלך.

עם בן מזל דלי – הוא נותן לה לחוש שולטת ושהוא נכנע, אך תמיד משיג את מבוקשו, הוא מתאים עצמו מינית ומראה לה את אונו, מוכיח את ביצועיו, מה שלפעמים מרתיע אותה, אם ישכילו לרענן ולחדש הקשר יאריך ימים.

עם בן מזל דגים – הקשר ידעך עם הזמן, שניהם מרגישים לכודים ברשת, למרות שהיא שתלטנית היא מתאהבת בתמימותו, היא תעשה הכול להשביע את רצונו במיטה, גם כאשר יאלצה, לרוע המזל היא מתקררת מהר ותעלם במהירות

התאמה לבת מזל אריה

עם בן מזל טלה – לא יגור זאב עם כבש, זה בדיוק המקרה, הנקבה מן ליידי תחייה רק עם מי שישביע את תאבונה המיני, אמנם לא תהיינה לה תלונות, אך לא יהיו רעמים וברקים כמו שהיא רוצה, הקשר יחזיק רק אם הם יהיו מספיק בוגרים.

עם בן מזל שור – התאמה חסרת סיכוי, שניהם בעלי עצמה, התכניות שלהם אינם עולים בקנה אחד, הנקבה נמשכת לבעלי עצמה ותאוותנים, הזכר רוצה רק להרוות צימאונו, שולט וכנועה, קשר שמתחיל בקול שאגה וסופו ענות חלושה.

עם בן מזל תאומים – התאמה מסובכת אך לעתים אפשרית, הזכר התמים נלכד ברשת של הנקבה, מתגלה ככריש, לאחר שבתחילה חש מנוצל, הופך למשעבד, היא אמנם רוצה גבר שישלוט בה, אך הוא רוצה להיות פשוט יחדיו, הקשר עלול להסתיים באכזבה ובתסכול.

עם בן מזל סרטן – התאמה אפשרית אך רבת מאבקי כוח, שבהם הנקבה תמיד מפסידה כי בעיני הסרטן כל האמצעים כשרים, ברגע שהזכר יכניס את הנקבה למיטה הוא עושה בה כרצונו, אך תמיד יביא אותה לשיאים של תשוקה כשיחוש שהיא שבויה יתחיל להשתעמם.

עם בן מזל אריה – כמו במשפחה של אריות התא המשפחתי מושלם, הנקבה שולטת בכל, כמו בטבע גם מגינה, הזכר לעיתים חש מושפל, הנקבה יודעת לנצל את מיניותה, היא סוחטת אותו עד טיפת האון האחרונה, התאמה מינית מושלמת שאגות של גיל, מעורר קנאה.

עם בן מזל בתולה – התאמה טובה בתחילה, הנקבה בוגרת ומדריכה את הזכר, היא מורה נהדרת, לאחר שנים כאשר הזכר קיבל ניסיון, חש שהיה מנוצל כל השנים ומנסה להתנקם, גם במיטה הנקבה נלהבת להדריך, כשהזכר נכנס לעניינים הוא מתגלה אמן בסקס והקשר מתוק.

עם בן מזל מאזניים – סוף הקשר יכול להיות אומלל, הנקבה תפזול לצדדים, הזכר יחוש קנאה וירצה להתנקם, צרכיה המיניים של הנקבה כה עזים, המין הוא צורך בסיסי אצלה שצריך לספק, הזכר אינו מצליח לספק אפילו במעט, הצרכים המיניים שלה גדולים בהרבה משלו.

עם בן מזל עקרב – התאמה שתחזיק לאורך זמן עם ניתוקים קצרים, בני הזוג משלימים זה את זו, יודעים לשתף פעולה יחדיו אף שתחומי ההתעניינות שונים, במיטה אין ניצוצות מי יודע מה,שניהם נהנים מתרגולים ותנוחות שונות וחדשות.

עם בן זוג קשת – הרבה ניגודים, התאמה מושלמת לנישואין, אך הרבה פעמים מסתיים בגט ללא סיבה נראית לעין, הלביאה שרגילה לצוד הפעם ניצודה, במין זה מה שהיא צריכה, הוא חושף אותה במערומיה, כוחו מתאים לדרישותיה, הוא אוהב שהיא על ברכיה הם נסחפים לקשר של שעבוד מיני.

עם בן זוג גדי – קשר שאסור אפילו שיתחיל, תא משפחתי מלא מריבות, האשמות הדדיות ועוד, הנקבה תראה בזכר כלי לסיפוק המיני בלבד הוא לעולם לא ישתווה לה במיטה, עקב כך ייעלב, יתקומם ויפרוש תוך כדי התחת האשמות ועלבונות.

עם בן מזל דלי – התאמה טובה לנישואין, הזכר בעל טוב אך פוזל, הוא ישלים את תכונות הנקבה, התא המשפחתי יהיה טוב רק שהנקבה צריכה מידי פעם לעצום עיניים, הוא מצויד בכלים לענג את הלביאה הטורפת, עקב זאת תמיד תשוב אליו גם אם זנח אותה ומעד.

עם בן מזל דגים -חבל על הזמן של השנים, קשר של טעות, הלביאה חושפת את כל חולשותיו של הדג, הוא אמנם מאהב ומחזר רגיש ונלהב, הוא לא יכול לספק לה את כל משאלותיה המיניות, היא רוצה הרבה, הוא יביאה למיטה לא לתמיד..

התאמה לבת מזל בתולה

עם בן מזל טלה – הזכר חש שהסיג את מבוקשו, הנקבה מתפשרת הוא יכול ממש להתמסר לה, היא לעולם לא תפגע בו, במיטה מתחילה הבעיה, היא עם מזג סוער ובשליטה מלאה, לו קשה להתמודד עם זה, הנקבה בעלת תשוקה עזה, הזכר נפגע מחוסר יכולת לספקה ומחפש דרך לשפר את ביטחונו.

עם בן מזל שור – קשר טוב וחברי, שיתוף הדדי בכל התחומים, ישנה שפה משותפת גם במישור המיני הזכר יעשה הכול לספק את מבוקשה של הנקבה ואף יצליח בכך, לאחר מאמציו הרבים הוא ירווה נחת והנאה מרובה היא טיפול לרגליו.

עם בן מזל תאומים – התאמה נהדרת, השלמה של תכונות, סיפוק מיני טוב גם לה וגם לו, כאשר הוא מספק את תשוקותיה הוא משתעבד לה, השילוב בין הפיזיות לנפש עושה טוב ליחסים בניהם, תא משפחתי מפותח מכול הבחינות.

עם בן מזל סרטן – קשר טוב בעל עליות ומורדות, הבתולה נותנת מעצמה גם גופנית וגם נפשית, נפגעת מעוקצו ומתרצה, מין מעולה, הנקבה מתמסרת לאונו הרב של הזכר בהנאה מרובה, שני הצדדים נהנים מתענוגות הגוף…

עם בן מזל אריה – קשר והתאמה מושלמת, הוא לא משחק ונהנה מן העובדה שהיא דואגת ומתמסרת לו, הוא דואג לכל חסרונה ומספקה נפשית ופיזית גם כאשר היא בדאון, הוא מצליח להביאה לשיאים בחוויה מינית שמתאימה לאישיותה.

עם בן מזל בתולה – כאן הנקבה מובילה את הקשר, דוחפת להישגים, היא משקיעה את כל המאמצים בהקמת תא משפחתי, הוא נגרר אחריה בציות, אונו המיני נתון בסכנה, כי היא שופעת מיניות שהוא לא מצליח לספק, רק עם הזמן.

עם בן מזל מאזניים – הנקבה צריכה להיות מאוד זהירה, היא בעלת עצמה אך נכנעת לזכר בקלות, אם לא תחזיקו קצר היא עלולה לאבדו לטובת אחרת, קשר שיכול להחזיק למרות חוסר ההנאה המינית, משונה משהו אך קיים.

עם בן מזל עקרב – התאמה רעה ומבזה לנקבה כביכול, הזכר רוצה אותה עפר לרגליו, שתבשל, תטפל בעבודות הבית, תגדל לו את הילדים ותישאר בין ארבעת קירות הבית, היא כמובן לא תיתן לזה לקראת, גם במין הקשר חד צדדי, וגס .

עם בן מזל קשת – בהתאמה זו הכול לטוב או לרע או לחיוב או לשלילה, כל המגרעות מתגלות וצפות להן, אמנם גם חלק מהמעלות, הכול יכול להתפתח ותלוי בבני הזוג ובמזגם, הקשר המיני ממוצע , האון והיכולת קיימים אך לא ההישגים

עם בן מזל גדי – קשר טוב לנישואין שמבוסס על חברות, קשר שבני הזוג יחלקו הכול במשותף, אך עליה וקוץ בה, כי בתחום המיני הכול על הפנים, היא בעלת תשוקה עצומה, זקוקה להרבה אהבה שהוא לא יכול להעניק, אולי תבגוד בו.

עם בן מזל דלי – התאמה גרועה עד כדי בגידות הדדיות, הוא בעולמו שלו והיא בעולמה שלה, קשר חם קצר, הרפיה ושוב, תחושה של שעמום, הוא גורם לה הנאה מינית במנות קצובות ולא מספקות, הקשר עלול להתנתק ושוב להתחדש.

עם בן מזל דגים – התאמה נורמלית ורגילה, בני הזוג משלימים זה את זו, יחסים אדישים משהו, לא מיוחדים, את הרעב המיני של הנקבה הזכר מצליח להשביע, אמנם קשר צבוע שהנקבה חשה בחוסר הכנות, אך נשארת לצדו של בן זוגה

התאמה לבת מזל מאזניים

עם בן מזל טלה – הנקבה ביקורתית ושולטת, זה הדבר שהזכר לא יסכים לו, קשר כזה נועד כישלון, הזכר פשוט מפנה עורף, פורש הצידה ומשאיר את הנקבה דומעת, התאמה מינית לעומת זה טובה, הוא משביע את כל רצונה

עם בן מזל שור – לא ברור איך קשר כזה יכול להיות, הנקבה רואה בזכר בעל אדיאלי, אך היא תמימה ומתאכזבת מהר מאוד, גם לאחר שהיא מגלה את המגרעות שלו, עדיין מתעקשת לשמור על הקשר, במיטה אחרי התלהבות יש דעיכה.

עם בן מזל תאומים – התאמה אפשרית עם הרבה מכשולים שאפשר לגשר עליהם רק בזכות ששני בני הזוג מודעים למגרעות האחד של השנייה וסולחים זה לזו, במיטה הזכר רוצה לגרום לנקבה להשתעבד לו היא לעומתו אוהבת גיוון, יתפתח מאבק בין המינים.

עם בן מזל סרטן – התאמה טובה מכל הבחינות, הוא חזק, דומיננטי, מדריך ומוביל, היא מבינה זאת מבלי להרגיש נכנעת, הקשר המיני נהדר התאמה עיוורת אשר תגרום להם להגיע לשיאים ולכבוש הרים וגבעות, איחוד הכוחות יגרום להם לכבוש כל מטרה.

עם בן מזל אריה – התאמה שתתפתח מבינוניות לטובה עם השנים, הזכר מצדו מרגיש גבר אמתי, הנקבה יודעת בדיוק את חסרונותיו, האריה תמיד יחזר ברומנטיות אחרי בת מאזניים בכדי לכבוש אותה, היא חשה זאת ומנצלת זאת עד תום בקשר מיני בינוני אך טוב.

עם בן מזל בתולה – התאמה טובה עם קשר יציב ומעוגן, הנקבה לוקחת את האחריות להובלה של התא המשפחתי, היא מדריכה, מכוונת וגורמת לו להרגיש כחומר בידי היוצר, גם במין היא תראה לו ותלמדו, כך היא משיגה הנאה מרובה.

עם בן מזל מאזניים – התאמה טובה, שני בני הזוג אנשי שלום, שניהם ינברו בנבכי נפשו של הזולת כדי למצוא מגרעות, כל אחד מבני הזוג מנסה לשעבד את השני למען רצונו בסוף חש משועבד בעצמו, במיטה הנקבה שולטת ומגיעה לשיאים.

עם בן מזל עקרב – קשר מעולה ולנצח נצחים, אף אחד לא יוכל להפריד בין שני אלו, כאשר בני זוג אלו ניצבים יחדיו בשילוב כוחות יהיו כחומה בצורה שאי אפשר לפרק, גם הקשר המיני מעורר קנאה, הם חשים אהבה עד תום תמיד..

עם בן מזל קשת – התאמה זו בעייתית, אין בסיס מוצק לקשר מסוג זה הנקבה ביקורתית מאוד כלפי הזכר, ומגלה אותו במלא מערומיו, הזכר מובן לא מסכים לזה, הקשר חסר סיכוי, במיטה יהיה מין פרוע חד פעמי עד שהנקבה תתחיל בביקורתיות שלה, קשר נישואין שכזה מקורו בטעות.

עם בן מזל גדי – התאמה מוזרה, הזויה ובלתי אפשרית, הזכר עקשן מאוד ולא אמתי, הנקבה צריכה ממנו יותר רוך, הנקבה תענה לדרישותיו רק כאשר אין ברירה או כאשר אין גבר אחר בסביבה, היא תזדקק לו רק לקטע המיני..

עם בן מזל דלי – התאמה די טובה, הקשר יחזיק מעמד אם יחסי המין בן השניים יהיו טובים וזה יצור תא משפחתי תוסס ביותר, הזכר יודע להגיב לביקורת של הנקבה מבלי ליצור מריבה, גם במיטה הזכר ישקיע בצד הגופני, ובצד הרגשי.

עם בן מזל דגים – הנקבה מסוגלת לעשות בזכר כרצונה הוא אמנם נענה אך עלול לפזול לצדדים, היחסים בניהם לא הדדים במיוחד, הזכר יותר רוחני ולא מספק את רצונותיה במיטה, אך מסונוורת ממנו עד כדי האשמה עצמית וסולחת לו.

התאמה לבת מזל עקרב

עם בן מזל טלה – התאמה קשה וצבועה שנראית טוב כלפי חוץ, אך היחסים גרועים, הזכר נכווה מבגידותיה, הנקבה בוטה בדרישותיה הזכר אינו יכול לעמוד בקצב המיני הסוער של הנקבה, היא זקוקה להרבה מיניות ואם לא תהיה מסופקת תתור אחרי מאהבים אפשריים.

עם בן מזל שור – קשר ארוך זמן, שני הצדדים פועלים בתחומים דומים, למרות שכל אחד עסוק בעצמו ובאגו שלו, מערכת הנישואין מבוססת על הכרות רבת שנים ותחומי התעניינות דומים, בתחום המיני השור בעל און רב מצליח לספק את כל דרישותיה המגוונות של הנקבה.

עם בן מזל תאומים – קשר שיצליח אם, אם ואם, הזכר לא ירשה לנקבה להראות עליונות ושתלטנות, שניהם יתייסרו במערכת היחסים בניהם, הוא שאפתן עם קריירה משגשגת, היא נשית שתכרע ברך כל עוד הוא מצליח, הקשר עלול להסתיים גם בגלל העובדה שהוא לא יספק אותה מינית.

עם בן מזל סרטן – הקשר נועד להיות בלתי אפשרי מלכתחילה, זאת דווקא בגלל הדמיון שיש בין שני בני הזוג, כל אחד מהשנים ינסה ליצור עליונות ביחסים, מה שלא יכול להיות, במיוחד מצד הזכר שרוצה לשעבד אותה גם מינית, היא דורשת ממנו יותר במיטה מה שיפגע בביטחונו.

עם בן מזל אריה – הנקבה בקשר זה היא הדומיננטית, מפתיע מה…היא מנסה להפוך את האהבה לאש תמידית, הזכר חושב שהוא חיה טורפת, אך היא השולטת ונהנית מעצם הכנעתו, למעשה הזכר הוא הכנוע בקשר זה, ביצועיו במיטה נהדרים, היא תדרוש ממנו יותר.

עם בן מזל בתולה – התאמה לא רעה במיוחד כאשר הזכר בעל ניסיון בשביל שהקשר יאריך ימים אסור לנקבה לערער את ביטחונו של הזכר, היא חייבת להוליכו ולהנחותו בזהירות לבל תפגע בביטחונו, הזכר בקשר זה יותר מינורי וישתעבד לנקבה מרצון גם בתחום המיני.

עם בן מזל מאזניים – התאמה המבוססת על ידידות וחברות טובה, בגלל עובדה זו שניהם בעלי ביטחון שלא נפגעים האחד מן השנייה ולא עושים סצנה מכל דבר פעוט, מה שנשאר לזכר זה להצליח בדרישותיה המיניות של הנקבה שזקוקה לפעילות מינית בלתי פוסקת.

עם בן מזל עקרב – התאמה חסרת סיכוי, שני הצדדים בעלי עוקצים, שניהם ירעו בשדות זרים בסופו של דבר, הקשר יצליח רק במידה ויהיה להם אויב משותף, הם יאחדו כוחות ויצאו לקרב יחדיו, אמנם שניהם בעלי כושר מיני שופע, זה עוד דבר שיכול להחזיקם יחדיו.

עם בן מזל קשת – התאמה של אושר במערכת נישואין פתוחה, לשני בני הזוג יש נושאים משותפים, תחומי התעניינות שותפים, אוהבים תענוגות פיזיים ולא רוחניים, במיטה ישנה הרמוניה מושלמת, תענוגות מינים ממשים.

עם בן מזל גדי – התאמה לכאן או לכאן, שניהם בני סוד, שומרי אמונים, שניהם מטיפים לכולם, ביקורתיים לגבי כולם, כל הקשר יפרח או ינבול סביב המיטה, צרכיה המינים של הנקבה מרובים, הזכר מרגיש שהוא לא עומד בקצב וחש כישלון.

עם בן מזל דלי – התאמה בלתי צפויה שתסתיים בניתוק, הוא מתעניין יותר ברוח ובנפש מאשר בגוף ובחומריות, היא

עם רגלים על הקרקע, במיטה הזכר מבין היחידים שיכולים לענגה, גם כאשר מיניותה שופעת הוא מצליח לגרום לה להגיע למחוזות חדשים.

עם בן מזל דגים – התאמה לא רעה, קשר של עליות תלולות ומורדות משופעים, הקשר בניהם ממש לפני רוויה, הפוטנציאל קיים אך לא ממומש, הנקבה הולכת שבי אחרי קסמו ומיניותו של הדג הזכר, הזכר כאמור בעל מיניות גבוה, כאשר אצל הנקבה רמת המיניות גבוה ממילה, הקשר תלוי בהם

התאמה לבת מזל קשת

עם בן מזל טלה – התאמה טובה עם קשר שיגרתי רגיל, הקשר בן השנים נוצר ממש אוטומטי ויכול להיות ממבט ראשון, זה בא מן העובדה ששניהם בעלי יכולת יצירת קשר עם המין השני, הזכר מפנטז עליה מינית, היא נענית, אך לעולם לא יהיה זיקוקין באוויר.

עם בן מזל שור – קשר של חברות אמתית, מבוסס על נאמנות, בתוספת לקשר מיני טוב ומבטיח, כל אחד מבני הזוג נשאר עם ביטחון עצמי ובידיעה שבן זוגו הוא החלק השני שלו לעולמים, הזכר שבשברים הוא הקשר הטוב ביותר שיכול להיות לנקבת הקשת.

עם בן מזל תאומים – כאן לנקבה תהיה בעיה, קשר זה יהיה בלתי נסבל, היא תנסה להתאים עצמה אליו, הוא רק ירצה להכניעה דרך המיטה ויעשה כן בערמומיות בעזרת מסיכות שיעטה על פניו, וראה זה פלא כשתגיע למיטה הנקבה תעשה הכול למענו ותגרום לו להפוך למאהב מושלם.

עם בן מזל סרטן – התאמה זו נתונה לשיקוליו של הזכר הסרטן, בחברת הנקבה הקשתית הוא יהיה מסתורי ובלתי מובן, אולי עם תחפושת מיוחדת, היא למעשה רוצה להכניעו ולשעבדו, אם יניח לה להוביל יקרו דברים טובים, אם יחליט למרוד זהו סוף הקשר, אותו דבר בתחום המיני.

עם בן מזל אריה – האריה ידוע כמלך החיות, כמלך הכובשים, היא פשוט רוצה בו על אמת כמו שאומרים, אם ידעו למצוא דרך ביניים דרכם סוגה בשושנים, הוא יגרום לה לחוש את אונו במיטה, היא תזרום, תפיק אותו עבור תא משפחתי. .

עם בן מזל בתולה – התאמה זו יכולה להצליח רק אם הזכר הבתול יהיה מבוגר יותר, מנוסה יותר ורגיש יותר, בדרך כלל נקבת הקשת יותר דומיננטית ומובילה, הפעם בשילוב זה, הזכר הבתול ינסה להוביל ולהוכיח את כישרונו במיטה, היא תקבל זאת רק עם תוספת של רגישות וחום.

עם בן מזל מאזניים – הזכר כאן ייתן לנקבה לחוש שהוא מעריך את ידידותה, אוהב את חביבותה ונהנה ממסירותה, הוא פשוט דורש הרבה מבנות הזוג שלו, עקב כל זאת הוא יספק את כל תאוותיה במיטה ויוכיח לה עד כמה אונו במותנו, הקשר יאריך ימים ויהיה קשה להפריד בניהם.

עם בן מזל עקרב – בקשר זה יכולים להיות רגעים יפים, אם העקרב פשוט ייתן לנקבה קצת חופש, הוא רואה בה רכושו, מעדיף שתטפל בבית, היא רוצה כתף תומכת, הוא רוצה בה לקשר גופני, היא לא מוכנה להיות כנועה, במיטה היא נהנית להשביע את עצמה, הוא עושה זאת כדבר מובן.

עם בם מזל קשת – היציבות בקשר זה תלויה אך ורק בסלחנות של שני בני הזוג, הנקבה למעשה טובת לב, הזכר יודע את מגרעותיו ורוצה שתקבלו אותו למרות המגרעות, שניהם יודעים לגוון בתחום המיני ומבינים האחד את צרכיו של השנייה, לכן בגידות תסלחנה, אם ייפרדו יעשו זאת בקלות.

עם בן מזל גדי – קשר טיפוסי לאנשים שמסתפקים במועט, כל אחד יודע את תכונותיו של בן זוגו, מקבלו כמובן מאליו ומתפשר, כך הקשר יחזיק זמן רב, גם הסקרנות של השנים עוזרת בביסוס הקשר,הקשר המיני,ללא תשוקה אך מספק.

עם בן מזל דלי – שני המינים נמצאים בעולמות מרוחקים ושונים, הוא דורש ממנה הרבה יותר ממה שהי יכולה להציע, גם לא בטוח שהיא תראה בו גבר חלומותיה, במיטה הוא יעניק לה מקסימום יכולת, זה בדיוק המקום ממנו תבין זאת..

עם בן מזל דגים – התאמה אבסולוטית למען מטרה נעלה, ממש מפעל חיים של יזמות להפריית תא משפחתי יציב ואמתי, הוא נותן אוזן קשבת וכתף תומכת, היא רואה בו דמות להערצה, מיניות טובה, הכל למען המטרה.

התאמה לבת מזל גדי

עם בן מזל טלה – קשר ארוך טווח, חזק עם הרבה רגשות, הקשר המצוין הזה מתפתח בגלל שילוב של לא מעט גורמים, מיניות בשמים, אהבה עזה, יעדים משותפים, נאמנות והבנה עיוורת, הטלה נמס מהחושניות של הגדיה, במיטה יאריכו במשחקים ויחושו מרחפים.

עם בן מזל שור – כאן הזכר נהייה מתחזה אמתי, הוא למעשה מבקש רק לנצל את בת זוגו חד צדדי רק למטרותיו, הוא למעשה אפילו לא רוצה להתחנף ולהתחבב אליה, היא מתפתה ללא שימת לב, כשהיא מתפכחת ופג קסמו של הזכר, נוטשת ומשאירה אותו פגוע עד עמקי נשמתו.

עם בן מזל תאומים – קשר והתאמה נדירה, סבל לנקבה שיתפוגג לאחר פרידה, אם הזכר היה יודע לוותר ולקבל את תכונות הנקבה, היה מבחין שהיא ממש משלימה אותו לטובה, הוא היה חוסך הרבה מריבות, אי הבנות והרבה עגמת נפש, גם במיטה הזכר מעריך עצמו יותר ממה שהוא מסוגל לתת.

עם בן מזל סרטן – גם כאן ההתאמה הרסנית בשביל הנקבה, בקשר זה הסרטן ממש עוקצני, הנקבה נכנעת ומוכנה להקריב עצמה, כאשר היא מגלה כמה עומס מוטל על כתפיה זה מאוחר מידי והיא מתפרקת, גם המין הוא חד צדדי, הזכר לא מעניק לה מאום, הנקבה צריכה פשוט לברוח ויפה שעה אחת קודם.

עם בן מזל אריה – שני בני הזוג מתעניינים בתחומים זהים, אך עולמם הרוחני שונה במיוחד, הנקבה תראה בזכר בין זוג רק כאשר לא תהיה לה ברירה אחרת, היא בעלת ביטחון גבוה אך הוא רכושני מידי לטעמה, הוא מבקש לכבוש אותה מינית, היא בקטע מזמן ומגלה אותו במערומיו.

עם בן מזל בתולה – התאמה נהדרת לבעלי ניסיון לשני הצדדים, קשר שמתפתח לאהבה רצינית עם השנים ולאורך שנים, הזכר מאהב מצוין, התשוקה רבה, בעזרת המין הזכר יחזיק לצדו את הנקבה לאורך זמן, היא תזדקק להרבה חכמה כדי להשאיר את הלפיד בוער באש תמידית.

עם בן מזל מאזניים – קשה למצוא קשר נישואין בן שניים כאלו, אלה אם הזכר מתאהב נואשות, הולך כעיוור ומצליח לפתות את הנקבה, אם יצליח בחיי הנישואין הוא יהיה בצלה של הנקבה, יתכן גם שתבגוד בו, הרי הוא לא יכול לספק את תאבונה המיני, הוא אף יאשים אותה בכישלון.

עם בן מזל עקרב – הנקבה בהתאמה זו שופעת מיניות שמגרה ומטריפה את הזכר, המין בין השנים שווה פיצוץ עם הרבה ניצוצות, לאחר הסקס, בשגרת היום יום עלול לפוג כל הקסם והאהבה נעלמת, עדיף להם להישאר במיטה. 

עם בן מזל קשת – בני הזוג כאן יצליחו לבנות קשר הדוק לאורך זמן אם יתרכזו לא רק במין אלה גם בעשייה, הפריה רגשית ובנית קן משפחתי בריא, בדרך כלל שיתוף הפעולה בן השניים פורה, הוא מתייעץ אתה, היא רואה בו נסיך, הם מענגים במיטה בצורה הדדית אך ללא ניצוצות מיוחדים.

עם בן מזל גדי – קשר לא טוב, התאמה בלתי אפשרית בעליל, התכונות שלהם מאוד דומות, מה שיביא לקשר זה סוף, שני הצדדים יראו רק את המגרעות והחסרונות של האחר, מה שיחמיר עם השנים מבלי שיתפכחו, הדבר היחיד שטוב בקשר זה, הוא המשיכה המינית העזה.

עם בם מזל דלי – כבר אמרנו שהדלי רוחני ביותר עד כדי ריחוף, הנקבה מבקשת חבר אוהב ומתעניין אך הוא מטבעו מרוחק, הוא אוהב את מיניותה יוצאת הדופן ואף מביאה לסיפוק, הוא גורם לה להתמוסס, אף יבגוד ויגרום לה לבכי.

עם בן מזל דגים – לעתים זוגות נישאים בגלל שאין ברירה או מטעמי נוחות, סופם של חיי נישואין אלו להיות אומללים ובלתי מאושרים, הזכר כאן רכושני מידי, זועף מידי, הנקבה לא יכולה להרשות לעצמה חיים לחוצים, תוסיפו לזה חיי מין משעממים וחוסר סיפוק של הנקבה והרי לכם פרידה.

התאמות לבת מזל דלי

עם בן מזל טלה – שני בני הזוג פשרנים ומסתגלים לקשר מהר, בתחומי החיים מצבם נהדר, בבניית קן משפחתי מצבם טוב, גם ביצירת בסיס כלכלי אין בעיה, קשר סביר שיכול להחזיק רק אם הנקבה תעלים עין מידי פעם ממגרעותיו של הזכר, אולי הוא יפזול כי במיטה אין להם אתגר מיוחד.

עם בן מזל שור – קשר לא מומלץ, השור כרגיל שחקן נהדר שיעשה הכול כדי לכבוש אותה במיטה, הציפיות של הנקבה גבוהות מאוד, היא תהיה סבלנית כרגיל, תתענג מביצועיו במיטה, אך לא תוכל לעמוד בקצב, תעצור כל התמרדות שלו עד שהזכר ירגיש מחנק ויפרוש.

עם בן מזל תאומים – התאמה לא טובה לצערנו שנתונה לפרידה ברעש גדול, משהו בסיסי בקשר זה לא מסתדר, הנקבה רכושנית מידי לטעמו של הזכר, היא בוגרת נפשית ממנו, הוא יותר ילדותי, גם הקשר המיני לוקה בחסר, אם הנקבה תהיה סבלנית ותדריכו אולי ישתפר וילמד.

עם בן מזל סרטן – קשר זה סביר פלוס, זוהי אחת הנשים הבודדות שהסרטן יכול לספר לה את צרותיו, הוא אמנם רכושני מאוד, דבר שעוצר את ההתפתחות שלה אך היא מתפשרת ותהיה לו אוזן קשבת, בעלת מגע נשי, שתפלס דרך אל על בזכות הכישרון המיני של שניהם.

עם בן מזל אריה – קשר והתאמה בינונית מינוס שדורש הרבה זהירות, הזכר מסוגל לבגוד הרבה, אפילו מתפאר בזה, כאשר היא מחזירה בבגידה, זה פוגע לו באגו, גם בחיים וגם במיטה הנקבה לא יכולה לענות לדרישותיו המוזרות משהו, זה פשוט נוגד את המצפון שלה והקשר עלול להסתיים.

עם בן מזל בתולה – קשר טוב בראשית הדרך וטוב יותר עם השנים, הסקרנות של הנקבה גורמת לה לחקור את המיניות של הזכר, כשהוא מתבגר ומקבל ניסיון הוא הופך לרומנטיקן מושלם, מה שמחמי לנקבה, אך הוא מתחיל לפזול הצידה, היא נלחמת עם משברים קשים מחזירה אותו אליה בסופו של דבר.

עם בן מזל מאזניים – בקשר זה הנקבה צריכה הרבה זהירות, הזכר צבוע ומצפה להרבה הערכה מצידה, היא תעשה הכול למען הקן המשפחתי הוא יקבל זאת כבדרך חיים ולא יחזיר לה אהבה בהתאם, במיטה ירצה לכבוש כל חלקה שלה, היא מרוחקת כמעה, מה שגורם לחוסר התאמה.

עם בן מזל עקרב – קשר אמתי של נאמנות ללא בגידות ופזילות הצידה, הם פועלים בשיתוף הדדי וחולקים יחדיו את סודותיהם, הוא רואה בה חברה ובת שיחה, היא רואה בו גבר כלבבה ושומרת על ההרמוניה המשפחתית, במיטה הם צוללים יחדיו לתהומות אין קץ ומרחפים לגבהים עלומים.

עם בן מזל קשת – האמת חבל על הזמן, חבל על המאמצים והאנרגיות, לדעתי אל תנסו להיכנס לקשר כזה אפילו במחיר זול, או לחלופין בשביל מין, הזכר בעל החלטות פתאומיות וספונטניות, הנקבה מתוכננת ומדויקת יותר הפערים בן השנים עצומים, זה גורם להרבה מתח שלא יופשר אפילו במיטה.

עם בן מזל גדי – התאמה זו ללא תכלית, קשר משעמם עד מאכזב, כשהשניים יחדיו למראית עין וכלפי חוץ הם נראים טוב, אי אפשר לדעת אם זה בזכות צביעותם, או שהם שחקנים טובים, גם במיטה הביצועים שואפים לאפס ומשחקי האהבים ללא כנות אמתית.

עם בן מזל דלי – מבחינתי זו הקשר האולטימטיבי עד עתה ולתמיד, שניהם אמתיים המבטאים יחד את ייעודם וממצים יחד את קישוריהם, זהו זיווג מלידה וקשר עמוק של הבנה ונאמנות, כל פעולה שיעשו יחדיו גם בעבודה משותפת, גם במיטה וגם בחיי היום יום יוביל לשיאים.

עם בן מזל דגים – קשר שיגרום לאסון קטסטרופלי ויגרום חרטה, הזכר רוצה מין בלבד, אפילו תוך כדי השפלה, הנקבה תחוש בכך ותעיפו לכל הרוחות בבוז מופגן, הוא יבגוד באמון שהיא נותנת בו כבר בתחילת הקשר, אין מצב שהזכר יספק את צרכיה של הנקבה הן הנפשיים והן הפיזיים

התאמות לבת מזל דגים

עם בן מזל טלה – קשר בהחלט טוב עם הרבה הרמוניה, מתאים ביותר מפני שהקשר מבוסס על תמיכה הדדית, אמונה אבסולוטית, בבניית התא המשפחתי הם חולקים את העבודה בצורה הוגנת, הוא לעולם לא ינצל אותה לרעה, היא תבטח בו תמיד, הקשר המיני פושר ובינוני.

עם בן מזל שור – קשר לא קל בלשון המעטה, הקשר יצליח רק במידה והזכר מנוסה ומוביל ואילו הנקבה צעירה ממנו ותיכנע למרותו, הנקבה לא צפויה בקשר מסוג זה, התנהגותה קיצונית לכאן ולכאן, קשר שרצוף במריבות וחילוקי דעות, כמו כן אכזבה במיטה.

עם בן מזל תאומים – נקבת הדגים היא אישה אידאלית לזכר התאום, קשר זה יסתיים מהר מאוד בגלל העובדה שהזכר לא יודע איך להבין את הקודים שהנקבה משדרת לו, כל יום שעובר הוא מכבד אותה יותר אך סבלנותה פוקעת, גם מפני שהוא לא מבין את דרישותיה במיטה.

עם בן מזל סרטן – אני ממש לא מבין איך צמד כזה יכול להסתדר יחדיו, הם ממש לא סובלים אחד את השנייה, הוא אנוכי וחושב רק על עצמו, היא לעולם לא תבין אותו או תערוג לו, הוא רוצה לכבוש אותה מינית אפילו בדרך בוטה, היא זקוקה ליותר חנופה שאינה בנמצא, קשר מיקרי.

עם בן מזל אריה – התאמה שיכולה להיות טובה רק כאשר בני הזוג בוגרים ומנוסים, הזכר בעל כבוד עצמי של מלך יכול להיות פגיע מהנקבה שאוהבת לשחק ברגשותיו, היא בעזרת מיניותה יודעת להוליכו, הוא לכוד ברשת שהיא טוותה לו ולא מבין איך לא מצליח לכבוש אותה מינית.

עם בן מזל בתולה – כאשר הזכר בוגר מן הנקבה בהתאמה זו, הקשר יכול להאריך ימים ולהתקיים לאורך שנים, הזכר פשוט אוהב להיענות לצרכיה ולדאוג לכל חסרונה, בקשר זה אין העמדת פנים במיטה ילמד ממנה, היא תובילו לבגרות מינית טוטלית עד שייקח יוזמה.

עם בן מזל מאזניים – בקשר זה ההתאמה בעייתית, כל מילה שנאמרת לא במקום או שבטעות, גורמת למריבה, היחסים בין השניים תלויים בסובלנות, הוא חושק בה בגלל מיניותה, היא רוצה בו בנפש כרומנטיקן אמתי, מכיוון שקשה להם להתפשר, המיטה תוביל אותם לשיאים ותאפשר להתגבר על חיכוכים.

עם בן מזל עקרב – התאמה משונה שאין באפשרותנו להסביר, הזכר רוצה לכבוש בצורה פיזית ונפשית, הנקבה יודעת איך להרגיעו ולנווט אותו לצרכיה, התאמה מינית טובה הוא נגרר אחריה ושפוט לרגליה, מה שגורם לה למאוס בו, לנהל פרשיה מן הצד ולהשאירו ממורמר.

עם בן מזל קשת – התאמה מתסכלת ומאכזבת למרות שהאחד משלים את חסרונו של השנייה, הם עלולים לעזוב ולמצוא אובייקט אחר למענו ישקיעו אנרגיה, שניהם למעשה אשפי אהבה וסקס, משום מה הם לא מגיעים לשיאים וחשים בחוסר, לכן שוב מחפשים מטרה אחרת לכיבוש.

עם בן מזל גדי – בקשר מסוג זה הזכר מחזר ללא הרף אחרי הנקבה, היא חשה בכך ויודעת לנצל זאת למטרותיה, זה אכן לא אידאלי בשביל הזכר, אך אם ידע להבליג הקשר יאריך ימים, הזכר כאן עסוק הרבה בבעיות נפשיות, הנקבה רוצה שישאיר את בעיותיו מחוץ למיטה בזמן הסקס.

עם בן מזל דלי – הזכר מבין ויודע על עיוור את צרכיה של הנקבה, הוא מבין גם את נפשה, למרות זאת יש להם הרבה רגעים קשים לצד רגעים של אושר, אם המיניות שלהם תהיה טובה גם הקשר יחזיק מעמד, בזכות זה שהוא מבין אותה היא מעניקה לו את נשיותה עד כדי שיעבוד מיני.

עם בן מזל דגים – לדעתי, ולדעת הכוכבים, התאמה מסוג זה מסוכנת, מקשר כזה צריך להתרחק כמו מאש, הזכר ישפיל את הנקבה עד אבדן כבודה העצמי, הוא יעשה זאת ללא בושה וכבל עם ועדה..